Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

SCRUMstudy / SBOK Guide

SCRUMstudy / SBOK Guide

Czym jest Scrum?

SCRUMstudy to organizacja oferująca szeroki wybór certyfikacji z zakresu Scrum i Agile.

Scrum jest jedną z najpopularniejszych, najszybszych, najbardziej efektywnych i elastycznych metodologii wykorzystywanych do zwinnego zarządzania projektami. Zazwyczaj podejście to kojarzone jest z tworzeniem oprogramowania, ale można je stosować również dla innych produktów, które mają jakąś wartość, np. kampanii marketingowej. Metodologia ta opiera się na pracy zespołu, którego celem jest dostarczenie danego produktu. Członkowie tego zespołu uzupełniają się wiedzą i kompetencjami.

Z zadaniami poszczególnych członków zespołu oraz ich rolą w realizacji projektu można się zapoznać, biorąc udział w szkoleniach SCRUMstudyScrum Master Certified (SMC™), Scrum Developer Certified (SDC™) czy Scrum Product Owner Certified (SPOC™) czy SCRUMstudy Agile Master Certified (SAMC™). Zastosowanie w praktyce wiedzy i umiejętności nabytych podczas szkoleń pozwoli przyspieszyć proces realizacji projektów oraz zwiększyć szansę na ich sukces. Dlaczego jeszcze warto zapisać się na szkolenia SCRUMstudy?

  • jest to marka rozpoznawalna na całym świecie – kursanci pochodzą z ponad 150 krajów i niemal 8 tys. firm,
  • wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkoleń są uniwersalne i można je zastosować w różnych środowiskach i branżach,
  • szkolenia oparte są Scrum Body of Knowledge (SBOKGuide)*.

* SBOK Guide to zbiór wytycznych, które z powodzeniem pozwolą na wdrożenie Scruma – ram postępowania znajdujących zastosowanie w realizacji projektów w oparciu o metodyki zwinne. Przewodnik został stworzony dla organizacji, praktyków zarządzania projektami oraz osób, które chciałyby wdrożyć Scruma w swojej firmie. SBOK Guide opracowano na podstawie doświadczeń zaczerpniętych z tysięcy projektów realizowanych przez firmy i organizacje działające w różnych branżach, dlatego też uważany jest za standard Scruma.

SBOK Guide to najlepszy materiał dla osób przygotowujących się do egzaminów związanych ze szkoleniami SCRUMstudy, m.in.:

  • Scrum Master Certified (SMC),
  • Scrum Developer Certified (SDC),
  • Scrum Product Owner Certified (SPOC),
  • SCRUMstudy Agile Master Certified (SAMC™).
Sprawdź terminy szkoleń
Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

szkolenia otwarte

+48 123 579 579
+48 607 033 783
szkolenia@inprogress.pl
Anna Bidas
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

szkolenia zamknięte

piotr.hajto@inprogress.pl
Piotr Hajto

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.