Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

Change Management

Change Management

Zmiana w organizacji jest czymś nieuniknionym. Jest efektem wpływu zarówno czynników zewnętrznych (m. in.: zmian w ustawodawstwie, pojawiających się innowacji, wydarzeń rynkowych), jak i czynników wewnętrznych (zmiany strategiczne, rozwój działalności, poszerzenie działalności).

Change Management jest szkoleniem podnoszącym zdolność uczestników do efektywnego zarządzania zmianą w organizacji. Koncepcje i narzędzia przekazywane uczestnikom pomogą im kontrolować i kierować już zachodzącymi zmianami oraz je organizować i wdrażać.

Program szkolenia skupia się na czterech obszarach zmiany:

  • ludzie,
  • organizacja
  • zarządzanie interesariuszami i komunikacją
  • dobre praktyki.

Uczestnicy poznają sposoby reagowania podczas zarządzania zmianą patrząc na cały proces z kilku punktów widzenia – przede wszystkim z perspektywy reakcji ludzi (w tym interesariuszy) i dotychczasowego funkcjonowania organizacji. Zostaną również wyposażeni w narzędzia, które pomogą im efektywniej wpływać na wyżej wymienione obszary, tak aby wspierały one zmianę.

Sprawdź terminy szkoleń
Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

szkolenia otwarte

+48 123 579 579
+48 607 033 783
szkolenia@inprogress.pl
Anna Bidas
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

szkolenia zamknięte

piotr.hajto@inprogress.pl
Piotr Hajto

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.