Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

M_o_R®

M_o_R®

Management of Risk (M_o_R) jest metodyką zarządzania ryzykiem, należącą do grupy brytyjskich standardów Best Management Practice.

Zarządzanie ryzykiem zgodnie z M_o_R pozwala na podejmowanie lepszych decyzji, poprawę efektywności organizacji oraz jej projektów i programów, zmniejszenie liczby nieprzewidzianych negatywnych zdarzeń, poprawę jakości dostarczanych usług i produktów oraz lepszą alokację zasobów.

Szkolenie M_o_R uczy takiego podejścia do ryzyka, aby było ono: identyfikowane, oceniane i kontrolowane. M_o_R jest metodyką zarządzania ryzykiem, która może być stosowana na wszystkich poziomach organizacji – strategicznym, programu, projektu lub poziomie operacyjnym.

M_o_R jest standardem uniwersalnym, dającym się zastosować w organizacjach różnej wielkości oraz w każdej branży, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym.

M_o_R jest spójny z szeroko rozpowszechnionymi metodykami zarządzania projektami  (zwłaszcza z PRINCE2® stanowiąc jego niezbędne uzupełnienie) oraz programami (MSP® – Managing Successful Programmes), a także z biblioteką zarządzania usługami informatycznymi (ITIL®). M_o_R integruje aspekty zarządzania ryzykiem omówione w tych metodykach, dostarczając również szeregu technik i narzędzi wspierających stosowanie jednolitego dla wszystkich tych metodyk procesu zarządzania ryzykiem. Dzięki temu może stanowić także doskonałe uzupełnienie wiedzy o zarządzaniu ryzykiem dla praktyków zarządzania projektami, programami, usługami IT.

Sprawdź terminy szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.