Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

Szkolenia dofinansowane

Szkolenia dofinansowane – szansa dla Ciebie i Twojej firmy!

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym firmę z sektora MSP? Nie prowadzisz firmy, ale spełniasz kryteria ustalone przez Fundusze Europejskie? Jeśli tak, to sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie na akredytowane szkolenia w Inprogress!

Otrzymanie dofinansowania możliwe jest w przypadku szkoleń znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych, portalu założonym przez Polską Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki dodatkowym środkom finansowym na akredytowane szkolenia, Twoi pracownicy otrzymują szansę rozwoju umiejętności i poszerzenia kompetencji, a Ty minimalizujesz koszty ponoszone przez firmę i możesz przeznaczyć na inne cele swojej działalności! Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać nawet do 80% zwrotu kosztów szkolenia.

W Inprogress możliwe jest dofinansowanie szkoleń odbywających się zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Oferujemy bogate portfolio szkoleń akredytowanych, m.in. z zakresu zarządzania projektami (PRINCE2®, AgilePM®), portfelem (MoP®), ryzykiem (M_o_R®) i zmianą (Change Management), szkolenia związane z usługami IT (ITIL®, DevOps®) czy też inżynierią oprogramowania (UML, IREB, ISTQB®). Sprawdź wszystkie nasze szkolenia w internetowym katalogu Inprogress.

Jaka jest kwota dofinansowania?

do 80% ceny szkolenia
w zależności od regionu

Dla kogo dofinansowanie?

Sektor MSP
mikro, małe i średnie firmy

Gdzie znaleźć szkolenia?

Baza Usług Rozwojowych
lub skontaktuj się z nami

Kup Zarezerwuj

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

123 579 579

Kto może otrzymać dofinansowanie na szkolenie?

Kto może otrzymać dofinansowanie na szkolenie?

Na dofinansowane szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych mogą się zapisać pracownicy i właściciele mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw, którzy pozyskali dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Wśród kryteriów branych pod uwagę przy dofinansowaniu usługi znajdują się m.in. obrót lub bilans oraz liczba pracowników firmy.

Zasady dotyczące wielkości dofinansowania oraz zasad jego przyznania mogą być różne w zależności od województwa i operatora przyznającego dofinansowanie. Więcej informacji na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakładce Dofinansowanie.

Jak zapisać się na szkolenie otwarte?

Jak zapisać się na szkolenie otwarte?

Procedura zapisu na szkolenie otwarte jest znacznie prostsza niż w przypadku szkolenia zamkniętego. Jeśli posiadasz już swoje konto w Bazie Usług Rozwojowych, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki szkoleń na stronie BUR i zapisać się na wybrane przez siebie szkolenie.

Sukcesywnie dodajemy kolejne szkolenia do Bazy Usług Rozwojowych. Jeśli jednak nie znajdziesz w wyszukiwarce BUR interesującego Cię terminu szkolenia otwartego, skontaktuj się z nami, a uzupełnimy jego brak jak najszybciej.

Sprawdź nasz terminarz szkoleń otwartych i wybierz dogodny dla Ciebie termin szkolenia otwartego!

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

Aby zapisać się na szkolenie zamknięte w Bazie Usług Rozwojowych, należy przejść kilka obowiązkowych etapów. Jeśli posiadasz już swój indywidualny profil, kolejnym krokiem będzie założenie profilu przedsiębiorcy. Należy wtedy uzupełnić kilka danych dotyczących firmy w formularzu rejestracyjnym (np. NIP, datę założenia firmy, profil działalności itp.).

Kiedy profil przedsiębiorcy jest już gotowy, każdy pracownik firmy, który chce wziąć udział w szkoleniu zamkniętym, musi założyć swój profil indywidualny. Wszystkie profile indywidualne pracowników należy podpiąć pod konto firmowe – jest to zadanie administratora profilu firmowego.

Jeśli profile wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu są już podłączone do konta firmowego, kolejne kroki są już bardzo proste – należy skontaktować się z naszą firmą, wybrać szkolenie oraz ustalić jego szczegóły (m.in. datę, miejsce czy cenę). Nasz pracownik doda wybrane przez Ciebie szkolenie do Bazy Usług Rozwojowych jako szkolenie zamknięte oraz zadedykuje je Twojej firmie (oznacza to, że nikt inny nie będzie mógł się zapisać na to szkolenie). Twoim zadaniem będzie zapisać na to szkolenie swoich pracowników (UWAGA! To zadanie dla administratora profilu firmowego – uczestnicy szkolenia zamkniętego nie zapisują się sami na to szkolenie).

Szczegółowo opisaliśmy tę procedurę w naszym wpisie na blogu: Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie zamknięte w Inprogress?

Procedura zapisu na szkolenie zamknięte w BUR – infografika:

Pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania dla firm znajdziecie w zakładce Dofinansowanie na stronach Bazy Usług Rozwojowych. Informacje dotyczące Podmiotowych Systemów Dofinansowania dla osób fizycznych chcących skorzystać z dofinansowania na szkolenie znajdziecie na stronach Portalu Funduszy Europejskich.

Jeśli nurtują Cię inne kwestie związane z założeniem konta w Bazie Usług Rozwojowych, zapisaniem się na szkolenie lub rejestracją swojej firmy w bazie, sprawdź FAQ dotyczący usług rozwojowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem Bazy Usług Rozwojowych.

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej.
O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.
Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

x

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu

Warto wiedzieć, że:

1) INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000384161, NIP 6772357001, REGON 121509810,

INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610,

INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-149), ul. Balicka 95 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000494555, NIP: 677-237-90-08, REGON: 123026139,

zwane dalej łącznie INPROGRESS,staną się współadministratorami danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym;

3) współadministratorzy danych uzgodnili, że odpowiadają w takim samym stopniu za wypełnienie obowiązków wynikających z przepisów RODO;

4) wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych możesz kierować pod adres mailowy: biuro@inprogress.pl oraz nr tel. +4812357579;

5) dane w formularzu podajesz dobrowolnie, a jeżeli nie podasz informacji, nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie lub podjąć działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. w zakresie przygotowania i przesłania oferty);

6) podane przez Ciebie dane będą przetwarzane zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002 Nr 144 poz. 1204 ze zm.);

7) Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z zawartych umów;

8) Twoje dane są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowej obsługi Twojego zapytania;

9) dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy i współpracownicy INPROGRESS;

10) my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych;

11) masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych; jeżeli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonałeś na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

12) INPROGRESS nie wykorzystuje danych osobowych w celu profilowania.