Szkolenia dofinansowane

Szkolenia dofinansowane – szansa dla Ciebie i Twojej firmy!

Jesteś przedsiębiorcą prowadzącym firmę z sektora MSP? Nie prowadzisz firmy, ale spełniasz kryteria ustalone przez Fundusze Europejskie? Jeśli tak, to sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie na akredytowane szkolenia w Inprogress!

Otrzymanie dofinansowania możliwe jest w przypadku szkoleń znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych, portalu założonym przez Polską Akademię Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki dodatkowym środkom finansowym na akredytowane szkolenia, Twoi pracownicy otrzymują szansę rozwoju umiejętności i poszerzenia kompetencji, a Ty minimalizujesz koszty ponoszone przez firmę i możesz przeznaczyć na inne cele swojej działalności! Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać nawet do 80% zwrotu kosztów szkolenia.

W Inprogress możliwe jest dofinansowanie szkoleń odbywających się zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Oferujemy bogate portfolio szkoleń akredytowanych, m.in. z zakresu zarządzania projektami (PRINCE2®, AgilePM®), portfelem (MoP®), ryzykiem (M_o_R®) i zmianą (Change Management), szkolenia związane z usługami IT (ITIL®, DevOps®) czy też inżynierią oprogramowania (UML, IREB, ISTQB®). Sprawdź wszystkie nasze szkolenia w internetowym katalogu Inprogress.

Jaka jest kwota dofinansowania?

do 80% ceny szkolenia
w zależności od regionu

Dla kogo dofinansowanie?

Sektor MSP
mikro, małe i średnie firmy

Gdzie znaleźć szkolenia?

Baza Usług Rozwojowych
lub skontaktuj się z nami

Kto może otrzymać dofinansowanie na szkolenie?

Kto może otrzymać dofinansowanie na szkolenie?

Na dofinansowane szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych mogą się zapisać pracownicy i właściciele mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw, którzy pozyskali dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Wśród kryteriów branych pod uwagę przy dofinansowaniu usługi znajdują się m.in. obrót lub bilans oraz liczba pracowników firmy.

Zasady dotyczące wielkości dofinansowania oraz zasad jego przyznania mogą być różne w zależności od województwa i operatora przyznającego dofinansowanie. Więcej informacji na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakładce Dofinansowanie.

Jak zapisać się na szkolenie otwarte?

Jak zapisać się na szkolenie otwarte?

Procedura zapisu na szkolenie otwarte jest znacznie prostsza niż w przypadku szkolenia zamkniętego. Jeśli posiadasz już swoje konto w Bazie Usług Rozwojowych, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki szkoleń na stronie BUR i zapisać się na wybrane przez siebie szkolenie.

Sukcesywnie dodajemy kolejne szkolenia do Bazy Usług Rozwojowych. Jeśli jednak nie znajdziesz w wyszukiwarce BUR interesującego Cię terminu szkolenia otwartego, skontaktuj się z nami, a uzupełnimy jego brak jak najszybciej.

Sprawdź nasz terminarz szkoleń otwartych i wybierz dogodny dla Ciebie termin szkolenia otwartego!

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

Jak zapisać się na szkolenie zamknięte?

Aby zapisać się na szkolenie zamknięte w Bazie Usług Rozwojowych, należy przejść kilka obowiązkowych etapów. Jeśli posiadasz już swój indywidualny profil, kolejnym krokiem będzie założenie profilu przedsiębiorcy. Należy wtedy uzupełnić kilka danych dotyczących firmy w formularzu rejestracyjnym (np. NIP, datę założenia firmy, profil działalności itp.).

Kiedy profil przedsiębiorcy jest już gotowy, każdy pracownik firmy, który chce wziąć udział w szkoleniu zamkniętym, musi założyć swój profil indywidualny. Wszystkie profile indywidualne pracowników należy podpiąć pod konto firmowe – jest to zadanie administratora profilu firmowego.

Jeśli profile wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu są już podłączone do konta firmowego, kolejne kroki są już bardzo proste – należy skontaktować się z naszą firmą, wybrać szkolenie oraz ustalić jego szczegóły (m.in. datę, miejsce czy cenę). Nasz pracownik doda wybrane przez Ciebie szkolenie do Bazy Usług Rozwojowych jako szkolenie zamknięte oraz zadedykuje je Twojej firmie (oznacza to, że nikt inny nie będzie mógł się zapisać na to szkolenie). Twoim zadaniem będzie zapisać na to szkolenie swoich pracowników (UWAGA! To zadanie dla administratora profilu firmowego – uczestnicy szkolenia zamkniętego nie zapisują się sami na to szkolenie).

Szczegółowo opisaliśmy tę procedurę w naszym wpisie na blogu: Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie zamknięte w Inprogress?

Procedura zapisu na szkolenie zamknięte w BUR – infografika:

Pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Szczegółowe informacje dotyczące dofinansowania dla firm znajdziecie w zakładce Dofinansowanie na stronach Bazy Usług Rozwojowych. Informacje dotyczące Podmiotowych Systemów Dofinansowania dla osób fizycznych chcących skorzystać z dofinansowania na szkolenie znajdziecie na stronach Portalu Funduszy Europejskich.

Jeśli nurtują Cię inne kwestie związane z założeniem konta w Bazie Usług Rozwojowych, zapisaniem się na szkolenie lub rejestracją swojej firmy w bazie, sprawdź FAQ dotyczący usług rozwojowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem Bazy Usług Rozwojowych.

Masz pytania doszkoleń otwartych?

Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 123 579 579
+48 607 033 783

Chcesz porozmawiać oszkoleniu zamkniętym?

Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Udzielam zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera jest INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainnings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

x

Zarezerwuj miejsce na szkoleniu