-15% na subskrypcję Inprogress Plus!

Rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności stają się teraz nie tylko satysfakcjonujący, ale również bardziej przyjazny dla Twojego budżetu, dzięki naszej świeżej promocji!

Black Weekend w Inprogress!

Mamy coś specjalnego dla Ciebie z okazji Black Friday – wyjątkową promocję na Subskrypcję Inprogress Plus oraz Przedłużenie Subskrypcji Inprogress Plus! Zobacz jak wiele możesz zyskać!

Nowa, 7. wersja metodyki PRINCE2®. Co się zmienia?

Wielka siódemka – nie tylko cyfra pełna tajemnic, ale teraz także symbol nowego rozdziału w świecie zarządzania projektami. Tak, PRINCE2 wkroczył w swoją siódmą odsłonę. Jakie sekrety skrywa ta nowa wersja? Czyżby było to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej wersji metodyki?

Nowe szkolenia w naszej ofercie!

Wprowadzamy do naszej oferty 4 całkiem nowe szkolenia oraz 3 nowe wersje znanych Wam już szkoleń SAFe! . Już nie możemy się doczekać, żebyście wzięli w nich udział. Otwórzcie drzwi do nowych możliwości!

Projektowanie zmiany – o czym warto pamiętać

Zarządzanie zmianą już przestało być wystarczające! W dzisiejszych czasach musimy przejść na wyższy poziom i odpowiednio zaprojektować zmianę. To klucz do skutecznej transformacji organizacyjnej. Czy wiesz, jak to zrobić? Zapraszamy do lektury artykułu!