NASZA MISJA

Wzmacniamy Twój rozwój,
otwierając nowe możliwości
.

We accelerate your growth, bringing possibilities to life.

Wszystko, co robimy, robi ktoś i wszystko co oferujemy – jest dla kogoś.

Wzmacniamy rozwój Każdego z naszych Klientów gwarancją sprawdzonych metodyk, praktyk, standardów i certyfikatów.

Wzmacniamy siłą eksperckości naszych trenerów, zaangażowaniem i kompetencjami wszystkich pracujących w Inprogress – wszystkich, którzy stoją za realizacją szkoleń.

Nasza misja to TURBODOŁADOWANIE rozwoju, aby otworzyć się na nowe możliwości, zawalczyć o nie, szybciej dostrzec nowe szanse.

Rozwój, który wzmacniamy, jest po to właśnie.
Aby otwierać nowe możliwości.
Twój rozwój i Twoje możliwości – to sens naszej pracy w Inprogress.

O nas

Jesteśmy jednym z liderów branży szkoleniowej w Polsce! Każdego roku firma Inprogress jest klasyfikowana w ścisłej czołówce rankingu największych dostawców usług szkoleniowych według Computerworld. Jesienią 2019 roku zostaliśmy liderem rynku szkoleń AgilePM® oraz szkoleń obszaru Project Management w ramach badania „Trusted Training Radar® for AgilePM®” przeprowadzonym przez Course Conductor.

Praktyczna wiedza, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość – wybór naszych szkoleń to inwestycja w realne efekty. Podpowiemy, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele i podnieść efektywność w realizacji projektów. Będziemy niezawodnym partnerem, który pomoże osiągnąć sukces w zarządzaniu!

Akredytacje

Główny element naszej oferty stanowią szkolenia akredytowane. Co to oznacza? Klienci decydując się na oferowane produkty szkoleniowe zyskują pewność, że od zgłoszenia, przez udział w szkoleniu, aż po opiekę na egzaminie – nasze usługi podlegają odgórnie zatwierdzonym standardom, szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i utrzymują najwyższą jakość na międzynarodowym poziomie.