Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

P3O®

P3O®

Opis szkolenia

Portfolio, Programme and Project Offices (P3O) to szkolenie w zakresie najlepszych praktyk opracowania i prowadzenia biur wsparcia zarządzania zmianami w organizacji.  Poradnik P3O jest spójny z takimi metodykami zarządzania jak PRINCE2®, MSP® MoP(R) oraz M_o_R®. P3O łączy w sobie zestaw zasad, procesów i technik ułatwiających efektywne zarządzanie portfelem, programami i projektami poprzez struktury wsparcia świadczące szereg usług.2 Poradnik P3O wskazuje, jak za pośrednictwem biur portfeli, programów i projektów można w efektywny sposób wesprzeć całość zarządzania zmianami w organizacji. P3O wskazuje podejście dzięki któremu można zwiększyć osiąganie celów strategicznych i poprawić realizację korzyści.

Poradnik pokazuje kilka typowych rozwiązań (modeli P3O) oraz dostarcza szeregu wskazówek, jak taki model dostosować do konkretnej organizacji. Najlepsze praktyki zawarte w P3O obejmują obszary wskazujące na korzyści i koszty prowadzenia modelu P3O, funkcje i usługi, które model może pełnić, a także role którymi może być obsadzony.

Każda z ról posiada szczegółowy zakres obowiązków i odpowiedzialności. Oddzielnym obszarem metodyki jest prezentacja podejścia do wdrożenia modelu lub rewitalizacji istniejącego rozwiązania. W tym celu rekomendowane są podejścia programu (MSP) lub projektu (PRINCE2).

Sprawdź terminy szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.