Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

AgilePM® & AgileBA®

Połącznie zwinnego zarządzania projektami z analizą biznesową

Szkolenia w kategorii AgilePM® & AgileBA®

AgilePM® & AgileBA®

Czym jest AgilePM i AgileBA?

AgilePM (Agile Project Management) to ceniona na całym świecie metodyka zwinnego zarządzania projektami. Bazą, na której powstała najnowsza wersja metodyki (v2) jest podejście The DSDM Agile Project Framework (ang. Dynamic Systems Development Method), która umożliwia szybką i bezpieczną realizację projektów w organizacjach wymagających precyzji i przejrzystości w całym cyklu życia projektu.

AgileBA (Agile Business Analyst) to zbiór dobrych praktyk związanych z analizą biznesową w organizacjach, które przyjęły zwinne podejście do realizacji projektów. AgileBA opiera się na procesie, rolach i produktach pochodzących z podejścia The DSDM Agile Project Framework. W podejściu tym mocno uwidoczniona jest rola Analityka Biznesowego, jego obowiązki oraz relacje z interesariuszami projektu.

Połączenie tych dwóch podejść w ramach jednego szkolenia daje holistyczny pogląd na projekt, który uwzględnia zarówno ramę do zarządzania nim przez cały cykl jego życia, ale również stanowi źródło ważnych narzędzi i praktyk, które będą stanowiły realne wsparcie w codziennej pracy zespołu projektowego.

Sprawdź terminy szkoleń
Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

szkolenia otwarte

+48 123 579 579
+48 607 033 783
szkolenia@inprogress.pl
Anna Bidas
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

szkolenia zamknięte

piotr.hajto@inprogress.pl
Piotr Hajto

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.