Warsztaty SET
(Skills Expansion Training)

Poznaj nasz nowy produkt szkoleniowy!

  • Szukasz sposobu na szybkie zdobycie nowych umiejętności i wiedzy, ale nie możesz poświęcić całego dnia na pełnowymiarowe szkolenia?
  • Zanim zdecydujesz się na pełnowymiarowe szkolenie, chcesz wcześniej sprawdzić, czy ten kierunek jest dla Ciebie odpowiedni?
  • A może jesteś już po szkoleniu i chcesz przećwiczyć konkretne narzędzia, lub popracować nad wybraną techniką?

Wyobraź sobie, że uczysz się czegoś nowego, zdobywasz praktyczne umiejętności i od razu możesz je zastosować w pracy, a także w życiu codziennym. Brzmi dobrze? Właśnie na tym polega SET.

Co to jest SET?

SET to unikalna formuła warsztatów online, która pozwala na zdobycie praktycznych umiejętności w krótkim czasie. Spotkania trwają 2-3 godziny i z łatwością dopasujesz je do swojego harmonogramu. To idealna opcja dla osób, które chcą podnosić swoje kompetencje, bez konieczności poświęcania całego dnia na szkolenie.

Dlaczego warto wybrać SET?

  • Elastyczność: Wybierz warsztaty, które pasują do Twojego planu dnia. Nasze sesje rozpoczynają się w każdy czwartek oraz w jedną sobotę w miesiącu, o 9:00, 13:00 lub 18:00, dzięki czemu możesz uczyć się rano, w ciągu dnia lub dopiero wieczorem.

  • Praktyka: Nasze warsztaty to nie tylko teoria, to przede wszystkim okazja do zdobycia praktycznych umiejętności. Z nami poznasz konkretne narzędzia i na przykładach, nauczysz się jak je zastosować.
  • Najlepsi trenerzy: Nasi trenerzy, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Z nimi masz pewność, że uczysz się od najlepszych.

  • Wszechstronność: To zestaw umiejętności, który obejmuje praktyczne techniki zarządzania projektami. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu zarządzania zmianą i komunikacji, co pozwoli Ci skutecznie reagować na różne sytuacje. Dodatkowo rozwiniemy Twoje umiejętności miękkie, takie jak prowadzenie negocjacji, facylitacja czy efektywna współpraca. Dzięki temu będziesz przygotowany/a, by osiągać swoje cele zawodowe i z łatwością poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Jak możesz zapisać się na SET?

Subskrybenci

Jeśli masz subskrypcję Inprogress+, możesz dołączyć do naszych warsztatów bez dodatkowych kosztów na tej samej zasadzie, na jakiej zapisujesz się na szkolenia – przez Aplikację Inprogress.

Klienci indywidualni

Możesz zapisać się na wybrane SETy,
przez naszą stronę www.

Firmy i organizacje

  • możesz połączyć szkolenie zamknięte z wybranym warsztatem (w formie otwartej lub jako uzupełnienie szkolenia w formie zamkniętej)
  • możesz wykupić dla swoich pracowników pakiet udziałów w warsztatach
  • możesz zamówić sam SET w formie zamkniętej

Obszary tematyczne

Nasz wachlarz tematów warsztatów jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby specjalistów z różnych dziedzin. Sprawdź nasze sekcje i wybierz warsztat odpowiedni dla Ciebie:

SET Agile

Zwinne zarządzanie w praktyce – skuteczne techniki pracy z zespołem, produktem i wymaganiami.

SET Analiza biznesowa

Wsparcie dla analityka biznesowego – narzędzia i metody na poziomie organizacji i projektów.

SET Leader

Przewodnik do skutecznego, zaangażowanego i wspierającego przywództwa.

SET Project Management

Kluczowe narzędzia i techniki pracy dla członków zespołów projektowych.

SET Scrum Team

Niezbędne narzędzia i strategie dla członków zespołu Scrumowego.

SET Self

Szansa na rozwój osobisty
i doskonalenie umiejętności.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Cena: Pojedynczy warsztat kosztuje 349 złotych netto.

Język: W tej chwili wszystkie SETy prowadzone są w języku polskim. Wkrótce będziemy oferowali warsztaty także w języku angielskim.

SET to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności, zwiększać swoją wiedzę i czerpać korzyści z doświadczenia naszych topowych trenerów. Nie czekaj – zarejestruj się już dziś i dołącz do naszych warsztatów online!