Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

COBIT® 5

Szkolenia w kategorii COBIT® 5

COBIT® 5

COBIT®5 (ang. Control Objectives for Information and related Technology) zawiera najnowsze wytyczne stowarzyszenia ISACA w obszarze nadzoru oraz zarządzania IT.

Wytyczne te zapewniają pogląd biznesowy typu end-to-end na temat zarządzania przedsiębiorstwem z dziedziny technologii informacyjnych, odzwierciedlając centralną rolę informacji i technologii w tworzeniu wartości dla przedsiębiorstw wszystkich typów. Opracowanie COBIT® 5 powstało jako rezultat ponad 15 lat praktycznego stosowania metod COBIT przez wiele organizacji i użytkowników ze środowisk biznesowych i informatycznych oraz z obszarów ryzyka, bezpieczeństwa i nadzoru. Zasady, praktyki, narzędzia analityczne i modele zawarte w COBIT®5 zawierają przemyślane przywództwo i wytyczne pochodzące od firm i ekspertów w zakresie zarządzania technologiami informacyjnymi z całego świata.

COBIT® 5 to jedyny framework obejmujący kompleksowe tworzenie ładu poprzez spójną i logiczną integrację zarządzania przedsiębiorstwem i zarządzania IT. COBIT® 5 realizuje cele poprzez uwzględnienie najnowszych trendów w zakresie technik zarządzania, a także wykorzystania powszechnie akceptowanych i wykorzystanych na całym świecie standardów, zasad, praktyk, narzędzi analitycznych i modeli, które pomogą zwiększyć zaufanie i wartość z wykorzystania IT.

Sprawdź terminy szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.