AgileSHIFT®

Wsparcie organizacji w transformacji i osiągnięciu zwinności

Szkolenia w kategorii AgileSHIFT®

Czym jest AgileSHIFT®?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu jedyną stałą rzeczą jest zmiana.

Większość organizacji wie, że musi się przekształcić i działać w sposób bardziej zwinny. Jednak częstym problemem jest tworzenie izolowanych, zwinnych zespołów, których nie wspiera szersza inicjatywa zaangażowania organizacyjnego. Zwinne zespoły projektowe muszą współdziałać z innymi funkcjami biznesowymi, między innymi: finansami, HR,  sprzedażą i marketingiem oraz działami prawnymi.

Często działy te nie wiedzą, dlaczego stosowane jest zwinne podejście, jakie są korzyści z tym związane lub jak najlepiej włączyć ten sposób pracy do codziennych procedur. Ponadto tradycyjne procesy nie są przystosowane do obsługi zespołów zwinnych. W tym miejscu najczęściej zawodzą obecne podejścia organizacyjne.

AgileSHIFT jest najnowszym akredytowanym szkoleniem i certyfikatem, zaprojektowanym w celu wspierania organizacji w transformacji i dostosowaniu do osiągnięcia zwinności – enterprise agility. AgileSHIFT pomaga organizacjom pozytywnie reagować na rosnące wymagania i oczekiwania klientów oraz presję konkurencji poprzez modyfikację wewnętrznych procesów.

Sprawdź terminy szkoleń

Poziomy szkoleń AgileSHIFT®

Anna Bidas

Anna Bidas

Specjalista ds. Obsługi Klienta

szkolenia otwarte

+48 123 579 579
+48 607 033 783
szkolenia@inprogress.pl
Anna Bidas
Piotr Hajto

Piotr Hajto

Dyrektor Handlowy

szkolenia zamknięte

piotr.hajto@inprogress.pl
Piotr Hajto

Bądźmy w kontakcie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.