Project Manager 360° – ostatni miesiąc rekrutacji!

Jeszcze miesiąc będzie trwała rekrutacja na studia podyplomowe Project Manager 360° organizowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy przy współpracy z firmą Inprogress. Dlaczego warto zapisać się na studia?

Unikalne studia podyplomowe dla Project Managera

Studia podyplomowe Project Manager 360° to wyjątkowy w skali kraju kierunek, który przygotowuje studentów do pracy w obszarze zarządzania projektami zgodnie z międzynarodowymi standardami. Na program studiów składają się 4 akredytowane szkolenia (PRINCE2®, AgilePM®, M_o_R® oraz Change Management), co oznacza, że oprócz dyplomu ukończenia studiów podyplomowych, uczestnicy otrzymają 4 certyfikaty potwierdzające udział w skredytowanym szkoleniu.

Więcej o studiach podyplomowych pisaliśmy w artykule Studia podyplomowe Project Manager 360°. Polecamy również zapoznać się z programem, celem i korzyściami wynikającymi ze studiów na stronie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Studiuj taniej!

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oferuje zniżki i promocje na studia podyplomowe. Do końca sierpnia wpisowe jest tańsze i wynosi 200 zł. Co więcej, jeśli zarejestrujecie się na studia do 10 września 2018 roku, otrzymacie rabat w wysokości 300 zł. Szczegóły są dostępne w regulaminie promocji 300 PLUS.

Dodatkowo, bez względu na formę zatrudnienia, możecie ubiegać się o dofinansowanie studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Pracodawca zatrudniający do 10 osób może ubiegać się o całkowity zwrot kosztów studiów, zaś pracodawca zatrudniający powyżej 10 osób, może otrzymać do 80% dofinansowania. Więcej informacji na stronie: dofinansowanie studiów podyplomowych WSG w Bydgoszczy.

Zapoznaj się ze szkoleniami

Szczegóły dotyczące akredytowanych szkoleń, które stanowią trzon studiów podyplomowych, znajdziecie na naszych stronach: PRINCE2 Foundation, AgilePM Foundation, M_o_R Foundation oraz Change Management Foundation. Uczestnicy studiów podyplomowych wezmą również udział w grach szkoleniowych PRINCE2 Game: Wielkie Dionizje, AgilePM Game: Agile Warrior, Change Management Game: Bistro Rewolucja oraz symulacji biznesowej PRINCE2.

Rekrutacja na studia do końca września

Rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy trwa do końca września. Całkowity koszt studiów wynosi 5600 zł. Opłatę można rozłożyć na 2 raty po 2900 zł lub 10 rat po 600 zł.

Rejestracja na studia podyplomowe

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych