Project Manager 360° – zapraszamy na studia podyplomowe!

Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynych studiach podyplomowych w Polsce, które oparte są wyłącznie o międzynarodowe standardy zarządzania projektami. Studia to wynik współpracy Inprogress oraz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Dla kogo studia Project Manager 360°?

Studia podyplomowe Project Manager 360° są przeznaczone zarówno dla osób pracujących na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami, jak i tych, które swoją zawodową przyszłość chcą związać z tym obszarem. Jeśli pierwsze doświadczenia projektowe masz już za sobą, dowiesz się, jak działać sprawniej, szybciej osiągać zamierzone cele, lepiej rozumieć swoich interesariuszy oraz unikać ryzyka niepowodzenia projektów. Jeśli zaś rozpoczynasz swoją karierę – poznasz międzynarodowe standardy zarządzania projektami (m.in. PRINCE2® czy AgilePM®) oraz będziesz miał okazję przetestować wybrane metody w praktyce (np. podczas symulacji biznesowej).

Studia podyplomowe w WSG w Bydgoszczy są idealnym uzupełnieniem wiedzy dla osób, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie związane z ekonomią, zarządzaniem, marketingiem, handlem, administracją, technologią informacyjnągospodarką, analizą biznesową czy przedsiębiorczością. To również forma poszerzenia kwalifikacji niezbędna dla absolwentów innych kierunków, którzy w swojej pracy związani są z zarządzaniem projektami lub pragną zwiększyć swoje szanse na awans zawodowy na stanowiska zarządcze.

Poznaj standardy zarządzania!

W trakcie studiów słuchacze zapoznają się z czterema międzynarodowymi standardami zarządzania, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do uzyskania uznawanych i popularnych na całym świecie egzaminów:

Dlaczego warto się zapisać?

Kadrę studiów podyplomowych stanowią trenerzy Inprogress, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obszarze zarządzania i niezliczoną liczbą zrealizowanych z sukcesem projektów o zasięgu lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym. Nasi specjaliści w rzetelny sposób przekazują swoją wiedzę kursantom, łącząc niezbędną teorię z praktycznymi przykładami, które napotkali na swojej drodze zawodowej. Dzięki temu uczesnticy studiów będą doskonale przygotowani do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminach oraz zdobycia międzynarodowych certyfikatów z zakresu PRINCE2 czy AgilePM. Liczby mówią za siebie: ponad 98% naszych kursantów uzyskało pozytywny wynik na egzaminie PRINCE2® Foundation, zaś ponad 99% zdało egzamin AgilePM® Foundation.

Firma Inprogress istnieje na rynku już ponad 10 lat – przez ten czas przeszkoliliśmy ponad 30 tysięcy osób i zorganizowaliśmy tysiące otwartych i zamkniętych szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Computerworld sklasyfikował dwie nasze spółki na 8 i 9 miejscu w rankingu TOP 200 największych dostawców usług szkoleniowych w 2017 roku, co po zsumowaniu wyników daje nam 3 miejsce w Polsce! Oznacza to, że uczestnicząc w studiach podyplomowych Project Manager 360°, zdobywasz wiedzę od najlepszych Project Managerów pracujących w firmie będącej jednym z krajowych liderów branży szkoleniowej.

O Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Gospodarki to najstarsza niepubliczna uczelnia wyższa w Bydgoszczy, która działa w oparciu o koncepcję uniwersytetu przedsiębiorczości, kształcąc studentów w oparciu o trzy filary: umiejętności, kompetencji oraz ich praktycznego zastosowania. W swojej ofercie edukacyjnej posiada studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe, m.in. z zakresu zarządzania, nauk społecznych czy nauk ekonomicznych.

Więcej informacji o ramowym programie studiów podyplomowych powstałych przy współpracy z Inprogress znajdziecie na stronie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy: Project Manager 360°.

Project Manager 360° - Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy przy współpracy z Inprogress

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych