[REKRUTACJA ZAKOŃCZONA] Poszukujemy specjalisty ds. organizacji konferencji i eventów!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem o pracę na nowo utworzone stanowisko w naszej firmie. Zostań specjalistą ds. organizacji konferencji i eventów!

Specjalista ds. organizacji konferencji i eventów – opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za organizację i koordynowanie konferencji, spotkań managerskich oraz innych eventów związanych ze strategią promocyjną Inprogress. Co wiąże się z tymi zadaniami? M.in. planowanie działań związanych z organizacją konferencji, uzgadnianie programów i szczegółów wystąpień razem z prelegentami oraz ścisła współpraca z naszym działem marketingu, działem sprzedaży oraz partnerami zagranicznymi.

W związku z tym poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, sumiennej, terminowej, kreatywnej oraz pozytywnie nastawionej do otaczającej ją rzeczywistości 🙂 Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem stanowiska oraz wymagań:

Specjalista ds. organizacji konferencji i eventów

Udział Inprogress w konferencjach

Inprogress to firma szkoleniowa, która funkcjonuje na rynku już od 11 lat. W tym czasie, oprócz organizacji tysięcy szkoleń, braliśmy udział w wielu konferencjach branżowych dotyczących zarządzania projektami. Były to przykładowo:

Zainteresowani? Zapraszamy do wysyłania CV!

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do wysłania aplikacji na adres rekrutacja@inprogress.pl.

Pamiętajcie, że będziemy mogli rozpatrzeć jedynie CV zawierające poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.