Konferencja Agile w biznesie już za tydzień!

20 sierpnia w siedzibie Google Polska w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona w całości zagadnieniom z zakresu Agile. Na konferencji nie zabraknie Inprogress!

Konferencja Agile w biznesie

To już siódma edycja konferencji Agile w Biznesie. W tym roku tematyka konferencji obraca się m.in. wokół transformacji organizacji, skalowania Agile, zwinności organizacji i współpracy dużych zespołów rozproszonych globalnie. Wśród prelegentów pojawią się specjaliści zwinnego zarządzania projektami z różnych branż, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu zwinnego zarządzania projektami oraz wprowadzania Agile w organizacjach.

Szczegółowy harmonogram wystąpień i plan konferencji organizowanej przez Computerworld są dostępne na stronie Agile w biznesie.

Wystąpienie Magdaleny Wąsik

Podczas konferencji wystąpi m.in. Magdalena Wąsik – Agile Coach, akredytowana trenerka AgilePM związana z Inprogress, kierownik projektów i analityk biznesowy. Nasza trenerka wygłosi referat o przygotowaniu organizacji i ich liderów do zmiany oraz o narzędziach, które okazują się kluczowe w starciu z tym wyzwaniem. Jak sama przyznaje:

Podczas wielu szkoleń z AgilePM, które prowadzę, obserwuję często pewną sytuację. Uczestnicy to osoby zaangażowane, otwarte na wiedzę i nowe podejście, pełne entuzjazmu, by stać się początkiem zmiany. Co jednak dzieje się, gdy wracają ze szkolenia do swoich organizacji? Zazwyczaj niestety niewiele. W sporej liczbie przypadków organizacje i ich liderzy nie są gotowi na zmiany”

Z czego to wynika i co można z tym zrobić? O tym Magda opowie podczas konferencji.

Magdalena Wąsik na co dzień uczy, jak zarządzać zwinnymi projektami, wykorzystując podejście DSDM. Podczas szkoleń i pracy z zespołami transformującymi się w stronę zwinności, pomaga obalić mity, że Agile nie działa wcale lub nie działa tak dobrze, jak powinien.

Inprogress na konferencji

Firma Inprogress jest partnerem merytorycznym konferencji Agile w biznesie. Więcej o naszym patronacie pisaliśmy w w artykule: Inprogress na konferencji Agile w biznesie.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych