Inprogress partnerem merytorycznym konferencji Agile w biznesie

O konferencji Agile w biznesie

VII edycja konferencji Agile w biznesie odbędzie się 20 września w siedzibie Google Polska w Warszawie (ul. Emilii Plater 53). Wydarzenie jest dedykowane szczególnie dyrektorom i managerom IT, kierownikom projektów i biur projektowych, kierownikom działów biznesowych, strategom czy też specjalistom z zakresu metodyk zwinnych w zarządzaniu projektami. Organizatorem konferencji jest Computerworld.

Podczas konferencji poruszonych zostanie wiele obszarów tematycznych związanych z Agile, m.in.:

  • skalowanie Agile (realizacja projektów o zróżnicowanej wielkości i zakresie),
  • współpraca z klientami i dostawcami,
  • transformacji organizacji (sposoby na trwałe przyjęcie kultury Agile w organizacji),
  • zwinność w obszarach niezwiązanych z sektorem IT,
  • rola managerów i coachów w w transformacji,
  • realizacja trwałych i efektywnych zmian w organizacji,
  • współpraca rozproszonych globalnie dużych zespołów.

Inprogress partnerem merytorycznym konferencji Agile w biznesie

Na konferencji nie zabraknie również firmy Inprogress – oprócz stoiska z naszymi przedstawicielami, będziecie mogli posłuchać również wystąpienia jednego z naszych trenerów Agile. Szczegółowe informacje o naszej obecności w programie merytorycznym podamy już niebawem. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konferencji oraz profilem naszej firmy na stronie wydarzenia: VII Konferencja Agile w biznesie.

Rejestracja na konferencję

Jeszcze przez kilka dni możecie kupić wejściówki na konferencję w promocyjnej cenie – 999 zł (+VAT). W późniejszym czasie koszty udziału w wydarzeniu będą sukcesywnie rosły: do 24 sierpnia będą wynosiły 1199 zł (+VAT), do 14 września – 1399 zł (+VAT), natomiast po 14 września – 1599 zł (+VAT). Aby zarejestrować się na konferencję, wystarczy kliknąć w poniższy link i uzupełnić dane wymagane w formularzu:

Zarejestruj się na konferencję Agile w biznesie