Sukces!

11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter

W dniach 28-30 listopada będziemy gościć w Warszawie na 11. Międzynarodowym Kongresie PMI® Poland Chapter. Program tegorocznej edycji składa się z trzech ścieżek tematycznych: Technical, Leadership, Strategic. Uroczystym zakończeniem pierwszego dnia będzie gala, w trakcie której wręczone zostaną nagrody w konkursie Projekt Roku PMI® PC oraz Wolontariusz Roku PMI® PC. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy nagrodzić tegorocznych Wolontariuszy Roku, którzy otrzymają od nas możliwość odbycia darmowego szkolenia i podejścia do egzaminu z zakresu zarządzania projektami.

Pierwsza edycja konkursu Wolontariusz Roku odbyła się w 2013 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród praktyków zarządzania projektami. Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk projektowych opierających się na Guide to the Project Management Body of Knowledge (PMBOK® Guide) oraz realizacja działalności statutowej Stowarzyszenia PMI® Poland Chapter.

Konkurs przeprowadzany jest w następujących kategoriach:

  • Najlepszy lider, czyli osoba, która koordynowała pracę zespołów i ponosiła odpowiedzialność przed interesariuszami,
  • Najlepszy członek zespołu, który składał się co najmniej z 3 osób,
  • Najlepszy samodzielny realizator, czyli osoba, która samodzielnie wykonała część pracy na rzecz projektu, przedsięwzięcia, działalności operacyjnej.

Organizatorzy przygotowali także panel dyskusyjny “Rola i wyzwania Project Managerów w dynamicznie rozwijających się organizacjach”, a także liczne atrakcje w postaci konkursów czy sesji speed mentoringu.

Zapraszamy do udziału w kongresie, który jak co roku będzie świetną okazją do pogłębienia wiedzy, jak również miejscem wymiany doświadczeń dotyczącej praktyk zarządzania projektami.