Inprogress podczas konferencji Project Engineering w Warszawie!

Miło nam poinformować, że w dniach 7-8 maja firma Inprogress będzie obecna podczas konferencji Project Engineering 2018 organizowanej przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” działające na Politechnice Warszawskiej. Członków naszego zespołu będzie można spotkać zarówno w trakcie sprintów, jak i networkingu.

Konferencja porusza zagadnienia dotyczące nowych mediów, zarządzania projektami i rozwoju zawodowego. Tematyka zgłoszonych referatów jest różnorodna i dotyczy m.in. kreowania marki w social media, metodyki SCRUM czy wpływu inteligencji emocjonalnej na karierę inżyniera. Podczas sprintów odbywających się pierwszego dnia konferencji swój wykład na temat Design Thinking zaprezentuje m.in. Marcel Dziedzic – trener Inprogress, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu User Experience, Design Thinking, kultury Design-Driven czy Customer Experience.

Wszystkich zainteresowanych konferencją serdecznie zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych