PMDays logo biale

Inprogress patronem merytorycznym Project Management Days 2017

Project Management Days 2017 to największa studencka inicjatywa o tematyce zarządzania projektami w Polsce, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Dwunasta edycja konferencji odbędzie się w dniach 19 – 21 kwietnia 2017 w Warszawie. Inprogress wydarzenie obejmuje patronatem merytorycznym.

Konferencja składa się z czterech bloków wykładowych: Podstawy i Narzędzia ZP, Soft Skills, Projekty branżowe oraz Niekonwencjonalne ZP. Cykl trzech dni szkoleń i warsztatów stanowi przestrzeń do wymiany wzajemnych doświadczeń, poszerzenia wiedzy oraz możliwości networkingu z praktykami i specjalistami PM.

W czwartek, 20 kwietnia, jeden z naszych trenerów, Rafał Czarny wraz z uczestnikami warsztatu konferencyjnego „Change Management od kuchni” zagra w naszą najnowszą grę Change Management Game: Bistro Rewolucja. Podczas rozgrywki uczestnicy zapoznają się z podstawowymi koncepcjami zarządzania zmianą i przetestują je w praktyce.

Sprawdź szczegóły programu na stronie wydarzenia:

PM Days – Change Management od kuchni

 

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych