Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
29.12.2017

Podsumowanie roku 2017 w Inprogress

Podsumowanie roku 2017 w Inprogress

W 2017 roku firma Inprogress skończyła 10 lat. Przez ten czas przeszkoliliśmy niemal 30 tys. osób, z czego aż 8 tys. na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. W czerwcu zajęliśmy 8. miejsce w rankingu największych dostawców usług szkoleniowych w 2016 roku Computerworld. Co jeszcze przyniósł mijający rok?

Nowe szkolenia w Inprogress


W 2018 roku nie zamierzamy zwalniać tempa! Do listy naszych akredytowanych szkoleń dopisujemy kilka kolejnych pozycji. Wśród nich m.in.:

Przy okazji wprowadzania nowych produktów do naszej oferty, nieustannie rozwijamy narzędzia wspomagające szkolenia – pracujemy m.in. nad kolejnymi autorskimi grami szkoleniowymi. O efektach tej pracy będziecie mogli przeczytać już niebawem na naszym blogu!

Stawiamy na rozwój – nowe akredytacje i partnerstwa


W Inprogress dbamy nie tylko o rozwój zawodowy naszych klientów – sami również pragniemy się nieustannie rozwijać, zdobywając nowe uprawnienia i akredytacje potwierdzające wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W tym roku uzyskaliśmy m.in. status
AXELOS Consulting Partner, który uprawnia nas do posługiwania się w działalności konsultingowej modelem oceny dojrzałości organizacji P3M3, akredytacje Facilitation z APMG oraz IREB Recognized Training przyznawaną przez IREB. Przedłużyliśmy również akredytację ISTQB z SJSI.

To jednak nie wszystko! Firma Inprogress jako pierwsza (i jedyna!) w Polsce została partnerem ITRP Institute – globalnego dostawcy aplikacji służącej do zarządzania usługami i projektami. O korzyściach wynikających z tego partnerstwa napiszemy już niebawem na naszym blogu.

Co przyniesie 2018 rok?


O tym przekonamy się już niebawem. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami dotyczącymi naszej firmy i – szerzej – całego sektora szkoleniowego, zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a i bloga oraz dopisania się do newslettera. Do zobaczenia w nowym roku!