Zmiany w egzaminie PMP® – wielka promocja na szkolenia!

Rok 2020 – podobnie jak poprzedni – będzie rokiem wielkich zmian w świecie szkoleń z zakresu zarządzania projektami! Jedną z nich jest aktualizacja egzaminu PMP®. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę na szkolenia z zakresu Akademii PMP® / CAPM®!

Zmiany w egzaminie PMP®

Nowa formuła egzaminu PMP® jest efektem badań, które wykazały szereg wcześniej nieuwzględnionych w egzaminie trendów. Wynik egzaminu będzie zatem wymierną oceną wiedzy i umiejętności wymaganych od współczesnych Project Managerów. Zmiany będą obowiązywać od 1 lipca 2020 r. Co to oznacza? 

Zakres materiału wymagany na egzaminie PMP® nie będzie ograniczony głównie do PMBOK® Guide 6th Edition. Oprócz zagadnień z przewodnika, wymagana będzie również wiedza dotycząca praktycznych aspektów zarządzania w oparciu o dodatkową literaturę. Nowy egzamin nadal będzie się składał z 200 pytań i obejmie zagadnienia związane zarówno z tradycyjnym, jak i zwinnym podejściem do zarządzania projektami. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule: Zmiany w egzaminie PMP.

Promocja na szkolenie Akademia PMP®

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planowali przygotować się do zdobycia certyfikatów PMP® lub CAPM®! W związku z planowanymi zmianami uruchomiliśmy specjalną promocję – do połowy lutego możecie zapisać się na szkolenie Akademia PMP® w promocyjnej cenie!

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty właśnie teraz? To ostatnia szansa na podejście do egzaminu na aktualnych zasadach. Od lipca 2020 roku zakres materiału wymaganego na egzaminie PMP® się zwiększy, co oznacza, że zdobycie certyfikatu będzie trudniejsze. Szkolenia powstałe na bazie PMBOK® Guide 6th Editon nie będą już wystarczające do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie.

Regulamin promocji

 1. Promocją objęte są szkolenia Akademia PMP®, które odbywają się do końca kwietnia 2020 roku.
 2. Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się na szkolenie do 14 lutego 2020 roku i dokonać opłaty za szkolenie nie później niż na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku wstępnej rezerwacji terminu, również należy dokonać opłaty za szkolenie co najmniej na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.
 3. W przypadku rezygnacji ze szkolenia objętego promocją uczestnik może skorzystać z wybranej opcji:
  a. jeśli rezygnacja nastąpiła na więcej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu całej kwoty szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia,
  b. jeśli rezygnacja nastąpiła na mniej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu 80% ceny szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia.
 4. Koszt szkolenia objętego promocją wynosi 2490 zł netto.
 5. Aby zapisać się na szkolenie w promocyjnej cenie, należy zarejestrować się na szkolenie, a następnie skontaktować się z nami mailowo (szkolenia@inprogress.pl), w tytule maila wpisując Akademia PMP – promocja. Podanie kodu jest niezbędne, aby uzyskać zniżkę!
 6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
 7. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń: Akademia PMP®.

UWAGA! Jeszcze większa zniżka na szkolenie Akademia PMP jest dostępna na naszej grupie na Facebooku. Dołącz, by poznać szczegóły: Inprogress – promocje i potwierdzone terminy szkoleń.