Ostatni miesiąc wakacyjnej promocji w Inprogress!

Już za miesiąc skończy się wakacyjna promocja Inprogress. To ostatnia szansa na zakup akredytowanych szkoleń z zakresu zarządzania w dużo niższej cenie!

Tanie szkolenia akredytowane

Promocja wakacyjna obejmuje wiele naszych szkoleń akredytowanych. Przykładowo, szkolenie PRINCE2® dostępne jest już od 900 zł na poziomie Foundation i 750 zł na poziomie Practitioner. Jeżeli wybierzecie opcję kursu łączonego (Foundation + Practitioner), zaoszczędzicie jeszcze więcej – cena takiego szkolenia wynosi bowiem 1550 zł. Aby sprawdzić, które szkolenia są objęte promocją, sprawdźcie nasz terminarz akredytowanych szkoleń. Szczegóły promocji na wszystkie szkolenia (w tym m.in. na szkolenie AgilePM®, PRINCE2 Agile® czy ITIL®) znajdują się pod tym linkiem: tanie szkolenia akredytowane z zakresu zarządzania projektami. Pamiętajcie, że promocją objęte są szkolenia odbywające się do końca tego roku, jednak macie czas tylko do 30 września, by się na nie zapisać!

Obniżka cen szkoleń PRINCE2®, PRINCE2 Agile® i ITIL®

Po zakończeniu promocji ceny niektórych z naszych szkoleń nadal będą niższe. Dotyczy to szkoleń PRINCE2®, PRINCE2 Agile® oraz ITIL® Intermediate. Dodatkowo, niższe pozostaną również ceny egzaminów PRINCE2®,  M_o_R®, MSP®, PRINCE2 Agile®, P3O®, MoP®, MoV® i ITIL® na poziomie Practitioner (aktualnie kosztują 1000-1100 zł) oraz IREB® i ISTQB® na poziomie Foundation (650 zł).

Jeśli chcecie skorzystać z kolejnych promocji Inprogress, śledźcie nasze profile na Facebooku i Linkedin!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych