Nowe szkolenia w naszej ofercie!

Uwaga! To dopiero dobre wieści! Wprowadzamy do naszej oferty 4 całkiem nowe szkolenia oraz 3 nowe wersje znanych Wam już szkoleń SAFe! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją zawodową przygodę, czy jesteś ekspertem w swojej dziedzinie chcemy dać Ci możliwość nieustannego rozwoju! Otwórz drzwi do nowych możliwości zawodowych!


Praxis Framework™ Foundation

Szkolenie Praxis Framework na poziomie Foundation zapewni Ci solidne podstawy teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania różnymi projektami.

W ciągu tego intensywnego kursu, zdobędziesz wiedzę na temat kluczowych elementów metodyki, takich jak zarządzanie zakresem, ryzykiem, zasobami, harmonogramem, jakością oraz komunikacją. Praxis Framework łączy różne podejścia takie jak PRINCE2®, AgilePM®, MSP® i PMBOK, tworząc holistyczny model zarządzania projektami.

Dzięki temu otrzymasz elastyczne narzędzia, które możesz dostosować do specyficznych potrzeb Twojej organizacji.

Przygotuj się na fascynującą podróż do świata zarządzania projektami w nowym wymiarze!

SAFe® for Teams

W dobie coraz bardziej złożonych projektów i współpracy na szeroką skalę, Safe for Teams staje się kluczowym elementem skutecznego funkcjonowania zespołów.

Bez względu na to, czy jesteś programistą, testerem, czy też liderem zespołu, to szkolenie pomoże Ci zrozumieć, jak działać w zespole zgodnie z zasadami Scaled Agile Framework (SAFe) jednocześnie osiągając wyższą wydajność i dostarczając wartość klientom.

Nauczysz się skutecznie współpracować w skali organizacji, efektywnie się komunikować oraz zarządzać projektem w zespole. SAFe umożliwi Ci zrozumienie, jak zharmonizować pracę wielu grup, zachowując elastyczność i reagując na zmieniające się warunki rynkowe.

SAFe® DevOps

Jeśli działasz w branży IT i chcesz poznać tajniki efektywnej współpracy między zespołami developerskimi a operacyjnymi, to szkolenie SAFe DevOps jest dla Ciebie stworzone!

W trakcie szkolenia opanujesz kluczowe strategie automatyzacji procesów, skracając cykle dostarczania i minimalizując ryzyko błędów. Nauczysz się także jak skutecznie komunikować się między zespołami.

SAFe DevOps oferuje holistyczne podejście do integrowania prac developerskich i operacyjnych, co przekłada się na lepszą współpracę, eliminację zbędnych opóźnień i podniesienie jakości dostarczanych rozwiązań.

Scrum Master II Exam Prep

To szkolenie dla tych, którzy mają już solidne fundamenty w Scrumie i chcą wnieść swoje umiejętności na wyższy poziom, aby jeszcze efektywniej rozwijać produkty przy wykorzystaniu Scrum.

W trakcie tego szkolenia przeniesiesz teorię w praktykę, korzystając z formy warsztatów i realnych przykładów związanych z pracą nad produktem. Skupimy się na głębszym zrozumieniu wartości Scruma, empiryzmu, samozarządzania, facylitacji, coachingu i mentorowania w kontekście Scruma. Rozważymy również praktyczne aspekty zwinnej postawy przywództwa, zarządzania ryzykiem oraz ciągłego utrzymania jakości podczas pracy w ramach Scrum.

Warto zaznaczyć, że to szkolenie nie obejmuje podstaw Scruma. Jest skierowane do osób, które już posiadają praktyczne doświadczenie. Egzamin PSM II, który będzie Cię czekał po kursie, jest bardziej wymagający niż PSM I i ocenia zaawansowanie zdobytego doświadczenia w pracy z Scrumem.

Nowe wersje szkoleń SAFe®

Pojawiła się nowa wersja metodyki SAFe®. W wersji 6.0 nastąpiły istotne zmiany. Nowa reprezentacja SAFe-House of Lean zastąpiła charakterystyczny „domek”, podkreślając priorytet Lean Thinking oraz Agile Values. Również role wewnątrz frameworka precyzyjnie zdefiniowane, przyjmując nowe nazwy takie jak Scrum Master/Team Coach, co lepiej oddaje ich zakres obowiązków.

SAFe 6.0 koncentruje się na pomiarze postępów w obszarach rezultatów, przepływu oraz kompetencji na wszystkich poziomach SAFe. Zmiany dotknęły także nazewnictwa, np. Program Increment został zastąpiony terminem „Planning Interval”. Te uaktualnienia wprowadzają nową energię i doskonalą framework SAFe, odświeżając jego ogólny obraz.

Wierzymy, że nowe szkolenia wzbogacą Wasze umiejętności i otworzą nowe możliwości rozwoju kariery. Już nie możemy się doczekać, żebyście wzięli w nich udział. Do zobaczenia na sali szkoleniowej – zarówno tej wirtualnej jak i w Warszawie lub Krakowie!


Pamiętaj, że nowe szkolenia możesz zrealizować w ramach subskrypcji Inprogress Plus! Sprawdź szczegóły!