BARDZO tanie szkolenia PRINCE2®, ITIL®, AgilePM® i M_o_R®

Takiej obniżki cen w Inprogress jeszcze nie było – szkolenia PRINCE2, ITIL, AgilePM oraz M_o_R są dużo tańsze! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w ostatnim kwartale 2018 roku!

Szczegóły obniżki cen

Ceny naszych najpopularniejszych szkoleń są aktualnie jeszcze tańsze! Co się zmieniło? Oto lista wszystkich zmian, które wprowadziliśmy:

  • PRINCE2 Foundation – szkolenie 900 zł + egzamin 800 zł = 1700 zł
  • AgilePM Foundation – szkolenie 900 zł + egzamin 700 zł = 1600 zł
  • ITIL Foundation – szkolenie 900 zł + egzamin 800 zł = 1700 zł
  • M_o_R Foundation – szkolenie 900 zł + egzamin 800 zł = 1700 zł

To nie wszystko! Oprócz cen szkoleń na poziomie Foundation, obniżyliśmy również cenę szkolenia na poziomach łączonych (Foundation + Practitioner). Oto efekty tych zmian:

  • PRINCE2 Foundation & Practitioner – szkolenie od 1600 zł (+ egzaminy Foundation i Practitioner – 1800 zł)
  • M_o_R Foundation & Practitioner – szkolenie od 1750 zł (+ egzaminy Foundation i Practitioner – 1800 zł)

O szkoleniach akredytowanych

PRINCE2 to metodyka tradycyjnego zarządzania projektami, sprawdzająca się w trakcie realizacji zarówno dużych, jak i małych projektów. Celem utworzenia metodyki było zwiększenie szans na realizację przedsięwzięć, które posiadają element niepewności. Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj: PRINCE2 (2017) Foundation | PRINCE2 (2017) Foundation & Practitioner | PRINCE2 (2009) Foundation | PRINCE2 (2009) Foundation & Practitioner, natomiast terminy szkoleń otwartych są dostępne w naszym terminarzu.

AgilePM to metodyka zwinnego zarządzania projektami, której celem jest szybka i bezpieczna realizacja projektów w organizacjach wymagających precyzji i przejrzystości na każdym etapie cyklu życia projektu. Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj: AgilePM Foundation, natomiast terminy szkoleń otwartych są dostępne w naszym terminarzu.

M_o_R to metodyka zarządzania ryzykiem, która pozwala na podejmowanie lepszych decyzji, ograniczenie liczby negatywnych zdarzeń, poprawę jakości dostarczanych usług oraz wzrost efektywności działań organizacji. Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj: M_o_R Foundation | M_o_R Foundation & Practitioner, natomiast terminy szkoleń otwartych są dostępne w naszym terminarzu.

ITIL to zbiór praktyk, które ułatwiają zarządzanie usługami IT. Dzięki tej metodzie użytkownikom dostarczane są usługi informatyczne o wysokim poziomie, przy jednoczesnym obniżeniu ich kosztów. Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie tutaj: ITIL Foundation, natomiast terminy szkoleń otwartych są dostępne w naszym terminarzu.