Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

PRINCE2® 6th edition

Tradycyjne podejście do zarządzania projektami zgodne z aktualizacją z 2017 roku

PRINCE2® 6th edition

Metodyka zarządzania projektami PRINCE2® 6th edition

PRINCE2 to najpopularniejsza metodyka zarządzania projektami, stosowana z powodzeniem od 1989 roku. Powstała w oparciu o tysiące zrealizowanych z sukcesem projektów oraz doświadczenia brytyjskich trenerów specjalizujących się w zakresie zarządzania, kierowników projektów, zespołów projektowych, konsultantów i studentów.

Celem stworzenia metodyki było zmaksymalizowanie szans na realizację przedsięwzięć, które z definicji mają w sobie element niepewności.

Niezależnie od rodzaju przedsięwzięcia, niektóre procesy związane z planowaniem i zarządzaniem projektem mogą być zestandaryzowane, dzięki czemu możemy korzystać ze sprawdzonych praktyk, bez konieczności wymyślania wszystkiego na nowo. PRINCE2 proponuje podział projektu na mniejsze procesy, definiujące działania zarządcze i administracyjne wykonywane w trakcie projektu. Metodyka ma formalny i bardzo uporządkowany charakter, dlatego może być z sukcesem wykorzystywana przy realizacji złożonych przedsięwzięć. Z drugiej strony zachowuje elastyczność i uniwersalny charakter dzięki czemu z powodzeniem można ją użyć w każdym projekcie o dowolnej skali złożoności.

PRINCE2 zachęca do formalnego uznania odpowiedzialności w projekcie i koncentruje się na tym dlaczego, kiedy, gdzie i jak, a przede wszystkim, jakie korzyści ma dać tworzony projekt.

 

Aktualizacja PRINCE2 z 2017 roku

W 2017 roku firma AXELOS wprowadziła nową, zaktualizowaną wersję PRINCE2. W związku z tym nastąpiły pewne zmiany w samej metodyce, certyfikacji oraz podręczniku PRINCE2  w porównaniu do wersji z 2009 roku. O zmianach tych możecie przeczytać w artykule autorstwa naszego trenera, Marcina Jackowskiego: Opis różnic metodyk PRINCE2 – wersje 2009 i 2017.

Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym Marcin Jackowski opowiada o zmianach, które wprowadzono do nowego podręcznika:

Sprawdź terminy szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.