Promocja z okazji Dnia Testera Oprogramowania!

Nietypowe święta to coś, co naprawdę lubimy, a według kalendarza dzisiaj wypada Dzień Testera Oprogramowania! Z tej okazji możecie skorzystać z jednodniowej promocji na szkolenia z zakresu ISTQB®!

Dzień Testera Oprogramowania

9 września to święto wszystkich testerów oprogramowania! Jeśli wierzyć anegdotom, dzień ten upamiętnia znalezienie pierwszego buga w 1947 roku, a była nim… ćma, która dziwnym zbiegiem okoliczności znalazła się we wnętrzu komputera.

Współcześnie tester oprogramowania mierzy się ze znacznie bardziej skomplikowanymi problemami, zatem nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim testerom dużo cierpliwości, skrupulatności i radości z każdego znalezionego buga!

Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy promocję na szkolenia z zakresu ISTQB® – tylko dzisiaj ich cena jest niższa aż o 15%!

Szkolenia z zakresu ISTQB®

ISTQB to podejście do testowania oprogramowania, które daje konkretne narzędzia i techniki, a także pozwala zrozumieć wartość testowania i jego wpływ na lepszą jakość produktu. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnik pozna podstawy zarządzania testami, nauczy się stosować różne techniki projektowania testów oraz zdobędzie wiedzę na temat narzędzi wykorzystywanych w procesie testowania.

Promocją są objęte szkolenia:

Regulamin promocji

  1. Promocja obowiązuje w dniu 9 września 2019 roku. W tym czasie korzystający z promocji mogą się zapisać na dowolne szkolenie z zakresu ISTQB® odbywające się do końca tego roku.
  2. Promocją objęte są wszystkie szkolenia otwarte z zakresu ISTQB®. Promocja nie obejmuje ceny egzaminu.
  3. Aby skorzystać z promocji, należy zapisać się na szkolenie (korzystając z opcji Zapłać później lub Zarezerwuj) oraz napisać maila na adres szkolenia@inprogress.pl, w tytule wpisując PROMOCJA – TESTER OPROGRAMOWANIA. W treści maila należy podać numery zgłoszeń uczestników, którzy biorą udział w promocji.
  4. Uczestnik, który weźmie udział w promocji, otrzymuje 15% zniżki na szkolenie, na które się zapisał.
  5. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
  6. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.