Promocja na szkolenia Virtual Classroom!

Wspaniałe wieści dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w naszych szkoleniach Virtual Classroom! Od dzisiaj możecie skorzystać z wyjątkowej promocji – cenę wszystkich szkoleń odbywających się w tym trybie obniżyliśmy o 10%, a jeśli zapiszecie się na drugie szkolenie, otrzymacie na nie aż 20% rabatu!

Promocja to odpowiedź na duże zainteresowanie szkoleniami Inprogress w formie online. Doceniamy i rozumiemy wszystkich, którzy postanowili zostać w domu, dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam jeszcze niższą cenę szkoleń Virtual Classroom! Regulamin promocji jest dostępny poniżej.

Szkolenia online – Virtual Classroom

Szkolenia Virtual Classroom odbywają się na żywo, a ich agenda nieznacznie różni się od szkoleń w formie stacjonarnej (z oczywistych względów program szkolenia nie uwzględnia gry szkoleniowej, nie zmienia to jednak wartości merytorycznej omawianych zagadnień). Podczas szkolenia odbywają się sesje Q&A, które umożliwiają uczestnikom zadanie pytań czy poproszenie trenera o wyjaśnienie wybranych kwestii. Sposób realizacji szkoleń opisaliśmy szczegółowo na naszym blogu: Szkolenia Virtual Classroom.

Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem naszego portfolio. Nowe terminy szkoleń są w trakcie opracowywania, a już teraz znajdziecie na naszej stronie aktualny harmonogram szkoleń online z zakresu PRINCE2® 6th Edition, AgilePM®, M_o_R®, PRINCE2 Agile® czy Change Management. Internetowy katalog szkoleń Virtual Classroom jest dostępny na naszej stronie: Zapisz się na szkolenia online!

Regulamin promocji

 1. Promocją objęte są szkolenia odbywające się w formie Virtual Classroom.
 2. Promocja trwa do 15 maja 2020 roku.
 3. Uczestnik, który skorzysta z promocji, otrzymuje 10% rabatu na szkolenia odbywające się online. Rabat dotyczy wyłącznie ceny szkolenia – nie obejmuje ceny egzaminu.
 4. Aby skorzystać z promocji, należy zakupić szkolenie, korzystając z formularza zapisu lub rezerwacji. Przed rezerwacją szkolenia należy wpisać kod rabatowy, który automatycznie obniży cenę szkolenia. Kod rabatowy: inprogressonline. Kod rabatowy należy wpisać we wskazanym miejscu formularza:

  UWAGA! Kod rabatowy będzie uwzględniany wyłącznie w przypadku szkoleń VIRTUAL CLASSROOM.
 5. Jeśli uczestnik zapisze się na drugie szkolenie online, otrzyma na nie 20% rabatu. Podobnie jak w powyższym przypadku, rabat obejmuje wyłącznie cenę szkolenia – cena egzaminu pozostaje bez zmian.
 6. Aby uzyskać 20% rabat na drugie szkolenie VIRTUAL CLASSROOM, należy zapisać się na szkolenie i skontaktować się mailowo z Działem Obsługi Klienta, w treści maila wpisując imię i nazwisko, nazwę pierwszego szkolenia, w którym uczestnik brał udział oraz numery zgłoszenia / rezerwacji zarówno pierwszego, jak i drugiego szkolenia. Mail: szkolenia@inprogress.pl.
 7. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
 8. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych