Promocja na egzamin ITIL® 4 Foundation!

Zapraszamy do skorzystania z dodatkowej promocji na egzamin ITIL 4 Foundation.

Promocja na egzamin ITIL 4 Foundation

Jeśli posiadasz certyfikat ITIL (v3) Foundation i zastanawiasz się nad udziałem w szkoleniu ITIL 4 – mamy dla Ciebie dobre wieści! Otrzymasz specjalny rabat na egzamin ITIL 4 Foundation, dzięki czemu zaoszczędzisz aż 250 zł! W tym celu wystarczy zapisać się na szkolenie i napisać do nas maila na adres szkolenia@inprogress.pl, w treści wpisując „Egzamin ITIL 4 Foundation – promocja”. Pamiętaj, żeby w tym samym mailu potwierdzić również posiadanie certyfikatu ITIL (v3) Foundation.

Szkolenie ITIL 4 Foundation

Szkolenie ITIL 4 Foundation to dwudniowy kurs, którego uczestnicy mają możliwość zapoznać się z nową wersją biblioteki zarządzania usługami informatycznymi. Kurs jest dedykowany m.in. menadżerom ITSM, osobom zaangażowanym w definiowanie wymagań lub weryfikowanie jakości usług informatycznych oraz wszystkim, którzy chcieliby zaktualizować swoją wiedzę z zakresu biblioteki ITIL. Więcej informacji o szkoleniu znajdziecie w poniższym filmie przygotowanym przez naszego trenera, Piotra Drygla oraz na stronie ITIL 4 Foundation – Virtual Classroom.

Aktualizacja biblioteki ITIL

Przypominamy, że aktualizacja biblioteki ITIL oznacza, że certyfikaty w starszej wersji stracą w przyszłości ważność. Wszystkim osobom, które rozpoczęły zdobywanie certyfikatów ITIL (v3), polecamy artykuł dotyczący zmian w egzaminach i ścieżce certyfikacji: ITIL 4 Update – jak będzie wyglądała certyfikacja? W artykule znajdziecie również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ITIL 4.


Schemat certyfikacji ITIL 4.