Podręcznik PRINCE2® 2017 w polskiej wersji już w Inprogress!

W lipcu ukazała się polska wersja językowa podręcznika „PRINCE2 – Skuteczne zarządzanie projektami” zgodna z aktualizacją metodyki z 2017 roku. 

Polski podręcznik PRINCE2® (2017) już dostępny!

W książce zawarte są zaktualizowane wytyczne, które stanowią wskazówkę dla organizacji, jak przy pomocy podstawowych zasad metodyki PRINCE2 budować fundamenty dobrego zarządzania projektem. Szczególny nacisk jest położony na możliwości dostosowania metodyki zależnie od wielkości i typu projektu. Zachowane zostało podejście PRINCE2 do zarządzania projektem ze strukturą podziału na pryncypia, tematy i procesy, natomiast bardziej szczegółowo opisane jest zagadnienie minimalnych wymagań do prowadzenia projektu przy użyciu PRINCE2.

Najnowsza wersja podręcznika jest oczywiście efektem konsultacji z wieloma specjalistami z zakresu zarządzania projektami, dzięki czemu skupia się na realnych sytuacjach, z którymi można się spotkać w swojej pracy.

Podręczniki można już nabyć w Inprogress – ich cena wynosi 320 zł.

Szkolenia PRINCE2® zgodne z aktualizacją z 2017 roku

W naszym katalogu szkoleń są już dostępne szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu PRINCE2 oparte o aktualizację metodyki z 2017 roku. O szkoleniach możecie przeczytać, klikając tutaj: PRINCE2 – aktualizacja 2017. Terminy szkoleń w języku polskim lub angielskim znajdziecie tradycyjnie w naszym kalendarzu szkoleń:

Przypominamy, że szkolenia te są objęte naszą wakacyjną promocją – kurs na poziomie Foundation kosztuje teraz 900 zł (-250 zł), na poziomie Practitioner – 750 zł (-200 zł), a przy zakupie kursu łączonego – 1550 zł (-400 zł). Dodatkowo obniżyliśmy również cenę egzaminu PRINCE2 Practitioner o 150 zł. Więcej o wakacyjnej promocji przeczytacie w artykule: Wielka obniżka cen w Inprogress! Szkolenia tańsze nawet o 750 zł.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych