Certyfikat AgileBA® Foundation w jeden dzień?!

Tak, to możliwe! Od dzisiaj w ofercie Inprogress dostępna jest przyspieszona wersja szkolenia AgileBA Foundation, dzięki której zdobycie oficjalnego certyfikatu zajmie Wam… jeden dzień!

Dla kogo szkolenie AgileBA® Foundation – UPGRADE?

AgileBA Foundation – UPGRADE jest najnowszym szkoleniem w Inprogress! Jednodniowy kurs to przyspieszona dawka wiedzy z zakresu analizy biznesowej dedykowana osobom posiadającym wiedzę z zakresu zwinnego zarządzania projektami.

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom pełniącym w organizacji czy projektach funkcje kierownicze, m.in. Project Managerom, kierownikom zespołów projektowych czy przedstawicielom działów biznesowych. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia są również niezbędne w pracy analityków biznesowych. Ponadto w szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani zagadnieniami związanymi z analizą biznesową.

Co istotne, ze względu na specyfikę szkolenia, uczestnicy powinni się wykazać wiedzą z zakresu metodyki AgilePM na poziomie Foundation. Szkolenie ma bowiem charakter uzupełniający – omawiane na nim zagadnienia skupiają się na analizie biznesowej, z pominięciem niektórych aspektów omawianych podczas regularnego, 2-dniowego kursu. Kandydaci, którzy chcieliby w ciągu jednego dnia zdobyć certyfikat AgileBA Foundation, powinni wcześniej wziąć udział w szkoleniu AgilePM Foundation.

Szkolenia z zakresu AgileBA® w Inprogress

W naszym portfolio znajduje się już kilka szkoleń z zakresu zwinnej analizy biznesowej! Wybierzcie zatem, które szkolenie będzie dla Was najlepsze:

  • AgileBA Foundation – 2-dniowe szkolenie obejmujące tematycznie zagadnienia analizy biznesowej w kontekście zwinnego zarządzania projektami,
  • AgileBA Practitioner – jednodniowe szkolenie będące kolejnym etapem szkolenia AgileBA Foundation,
  • AgileBA Foundation – Upgrade – jednodniowe szkolenie dedykowane posiadaczom certyfikatu AgilePM Foundation, którzy chcieliby w szybki sposób poszerzyć wiedzę z zakresu zwinnego zarządzania projektami o zagadnienia związane z analizą biznesową,
  • AgilePM & AgileBA Foundation – 3-dniowe szkolenie obejmujące tematycznie obie metodyki: AgilePM i AgileBA. Po szkoleniu uczestnik sam decyduje, czy chce zdawać oba egzaminy i uzyskać dwa certyfikaty, czy też wybierze jeden z nich.

Sprawdźcie najbliższe terminy wszystkich szkoleń z zakresu analizy biznesowej, które odbywają się w naszych standardowych lokalizacjach (Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice): AgileBA.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych