Wielka promocja! Akademia PMP® tańsza o 500 zł!

Nowa wersja Akademii PMP® w Inprogress może oznaczać tylko jedno – wielką obniżkę cen naszych szkoleń! Chcesz poznać popularny standard zarządzania projektami? Nie będzie lepszej okazji – sprawdź szczegóły promocji i przygotuj się do zdobycia jednego z najważniejszych certyfikatów w branży!

Promocja na szkolenia PMP®!

Z niższej ceny Akademii PMP® możesz skorzystać do 15 lipca 2021 r. W tym czasie za 5-dniowe szkolenie zapłacisz jedynie 2990 zł, czyli o 500 zł taniej niż standardowo. Nowa cena szkolenia została już uwzględniona w naszym harmonogramie, który znajdziesz tutaj: Akademia PMP® – terminarz.

Promocją są objęte wszystkie dostępne terminy szkoleń. Do 15 lipca możesz zatem skorzystać z promocji nawet na kursy odbywające się w grudniu 2021 roku.

Czym jest Akademia PMP®?

Akademia PMP® to szkolenie, które kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu PMP® – rozpoznawalnego na całym świecie standardu zarządzania projektami. Program kursu powstał w oparciu o PMBOK® Guide i składa się z 5 obszarów tematycznych:

  • Tworzenie zespołu o wysokiej wydajności (Creating a High-Performing Team),
  • Rozpoczęcie projektu (Starting the Project),
  • Wykonywanie pracy (Doing the Work),
  • Utrzymanie zespołu na dobrej drodze (Keeping the Team on Track),
  • Pamiętanie o biznesie (Keeping the Business in Mind).

Dzięki szkoleniu zdobędziesz umiejętności z zakresu planowania projektów, kontrolowania jego zakresu, budżetu i harmonogramu, skutecznej obsługi ryzyk oraz sprawnej komunikacji. Wiedza ta przełoży się bezpośrednio na skuteczną realizację projektów – bez względu na ich wielkość i poziom skomplikowania. Co zyskasz dzięki udziałowi w szkoleniu?

  • Poznasz ustandaryzowaną terminologię, która ułatwi komunikację w zespołach (również międzynarodowych).
  • Nauczysz się korzystać ze sprawdzonych narzędzi i technik zarządzania projektami.
  • Zwiększysz szanse na sukces realizowanych przez Ciebie projektów.
  • Skutecznie zaplanujesz realizację projektu przy efektywnym wykorzystaniu dostępnych zasobów.

Udział w szkoleniu umożliwi Ci podejście do egzaminu PMP®. Otrzymasz od nas potwierdzenie formalnej edukacji w zakresie zarządzania projektami – jest to jeden z wymogów formalnych przed egzaminem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: Akademia PMP®.

Egzamin PMP®

Egzamin PMP® odbywa się w wyznaczonych centrach egzaminacyjnych lub w formie online. Test składa się ze 180 pytań jednokrotnego wyboru i trwa 230 minut. W trakcie egzaminu nie możesz korzystać z jakichkolwiek materiałów dodatkowych ani pomocy z zewnątrz.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku otrzymasz certyfikat, który jest ważny przez 3 lata. Jego odnowienie jest możliwe po ponownym zdaniu egzaminu lub uzyskaniu 60 punktów PDU.

Materiał omówiony podczas szkolenia Akademia PMP® pokrywa się z zakresem wiedzy niezbędnej do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie. Nasi trenerzy zapoznają Cię również z konstrukcją pytań egzaminacyjnych oraz metodą odpowiadania na nie.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych