Promocja jesienna na szkolenia otwarte, która potrwa do… wiosny!

To nie koniec zniżek na nasze najpopularniejsze szkolenia! Sprawdźcie szczegóły promocji jesiennej (choć jesiennej tylko z nazwy – trwa ona znacznie dłużej!) i zapisz się na wybrane szkolenie z zakresu zarządzania projektami lub usługami IT!

Promocja na szkolenia otwarte przez pół roku!

Duże zainteresowanie naszą wakacyjną promocją spowodowało, że postanowiliśmy ją powtórzyć z jeszcze większym rozmachem! Tym razem tańsze szkolenia PRINCE2® Foundation, AgilePM® Foundation i ITIL® 4 Foundation będą dostępne aż do początku… wiosny! Na każdy termin przydzieliliśmy limit miejsc objętych promocją – szczegóły w regulaminie jesiennej promocji (poniżej).

Nie wiesz, które szkolenie wybrać? Sprawdź na naszej stronie szczegóły szkoleń:

 • PRINCE2 Foundation (2017) – najnowsza wersja metodyki PRINCE2®, która z początkiem nowego roku zastąpi poprzednią wersję (jeszcze przez 3 miesiące są dostępne równolegle). Ta wersja szkolenia również obejmuje grę szkoleniową PRINCE2® Game: Wielkie Dionizje.
 • AgilePM Foundation – najpopularniejsza metodyka zwinnego zarządzania projektami. W trakcie szkolenia odbędzie się gra szkoleniowa Agile Game: Agile Warrior.
 • ITIL 4 Foundation – najnowsza wersja biblioteki ITIL®, która zrodziła się w związku z czwartą rewolucją przemysłową.

Dodatkowo, tańsze będą również szkolenia łączone AgilePM Foundation & Practitioner oraz PRINCE2 Foundation & Practitioner. Terminy szkoleń objęte promocją znajdziecie w naszym terminarzu szkoleń otwartych.

Regulamin jesiennej promocji

 1. Promocją są objęte wybrane terminy szkoleń z zakresu PRINCE2®, AgilePM®, ITIL® i ITIL® 4 na poziomie Foundation. Szkolenia objęte promocją są dostępne w terminarzu szkoleń. Promocyjna cena szkoleń łączonych (Foundation & Practitioner) AgilePM i PRINCE2 obowiązuje na takich samych zasadach, jak w przypadku poziomu Foundation.
 2. Liczba zgłoszeń na każdy z terminów objętych promocją jest limitowana. O zakwalifikowaniu zgłoszenia do promocji decyduje kolejność wpłaty. W przypadku wyczerpania się limitu promocji na konkretny termin, uczestnika szkolenia obowiązuje regularna cena szkolenia. Może on również wybrać inny termin szkolenia, w którym limity promocyjne nie zostały wyczerpane. W przypadku dokonania opłaty za szkolenie, na którym limit promocji się wyczerpał, Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z uczestnikiem szkolenia w celu ustalenia innego, dogodnego terminu.
 3. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest zakup szkolenia objętego promocją na co najmniej 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia. W przypadku wstępnej rezerwacji terminu, również należy dokonać opłaty za szkolenie co najmniej na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.
  Przykładowo, jeśli szkolenie rozpoczyna się w poniedziałek, 28 października, opłata za szkolenie powinna zostać uregulowana najpóźniej w piątek, 11 października (tak, aby została zaksięgowana na koncie najpóźniej w poniedziałek, 14 października – czyli na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem się szkolenia).
 4. W przypadku rezygnacji ze szkolenia objętego promocją uczestnik może skorzystać z wybranej opcji:
  a. jeśli rezygnacja nastąpiła na więcej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu całej kwoty szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia,
  b. jeśli rezygnacja nastąpiła na mniej niż 10 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia – uczestnik może domagać się zwrotu 80% ceny szkolenia lub wybrać inny termin tego samego szkolenia.
 5. Promocja rozpoczyna się 24 września 2019 roku i trwa do końca marca 2020 roku. W tym czasie korzystający z promocji mogą się zapisać na dowolne szkolenie objęte promocją rozpoczynające się od października 2019 roku.
 6. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.
 7. W pozostałych kwestiach nieomówionych w regulaminie, obowiązuje Regulamin świadczenia usług oraz Regulamin promocji Inprogress.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych