Poszukujemy trenera zarządzania projektami PMP®/PMBOK®!

Poszukujemy trenera zarządzania projektami PMBOK®/PMP®. Sprawdź szczegóły ogłoszenia i aplikuj!

Trener PMBOK®/PMP® – wymagania

Aby dołączyć do naszego zespołu, musisz spełniać kilka warunków, do których należą m.in.:

  • posiadanie certyfikatu PMP®,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie szkoleń,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • gotowość do wyjazdów – szkolenia odbywają się w całej Polsce,
  • prawo jazdy kat. B.

Sprawdź, jakie wyzwania i korzyści czekają na Ciebie! Pełna treść ogłoszenia jest dostępna tutaj: RODO – trener zarządzania projektami PMBOK.

Kim jesteśmy?

Inprogress to firma szkoleniowa, która istnieje na rynku już ponad 10 lat – w tym czasie przeszkoliliśmy ponad 30 tys. osób! Specjalizujemy się w skredytowanych szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. PRINCE2®, AgilePM®, ITIL® czy PMP®. W rankingu Computerworld TOP 200 zostaliśmy sklasyfikowani w czołówce firm świadczących usługi szkoleniowe.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz w zakładkach O firmie oraz Historia firmy.

Nie zapomnij o klauzuli

  • Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  • Klauzula dotycząca wykorzystania CV na potrzeby przyszłych rekrutacji:

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.