Poszukujemy trenera Microsoft!

Do zespołu INPROGRESS – lidera w branży szkoleniowej, poszukujemy trenera z pasją oraz umiejętnością dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu Microsoft. Dołącz do najlepszych ekspertów w Polsce!

Zostań trenerem Microsoft w Inprogress!

Jeśli znasz rynek usług IT, posiadasz aktualne certyfikacje Microsoft Certified Trainer (MCT) oraz Microsoft dla systemów Windows Server 2012 oraz Windows Serwer 2016 (co najmniej MCSA, mile widziane MCSE), dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie, a ponadto posiadasz doświadczenie szkoleniowe i jesteś gotowy na podróże służbowe (nasze szkolenia odbywają się w wielu miastach Polski, głównie Krakowie, Warszawie i Gdańsku), to szukamy właśnie Ciebie!

Pełna treść ogłoszenia (zwierająca korzyści dla kandydata oraz opis obowiązków) jest dostępna w poniższym linku:

Trener Microsoft – oferta pracy 

Zainteresowani? Zapraszamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@inprogress.pl

Pamiętaj o klauzuli!

Pamiętaj o umieszczeniu poniższej klauzuli zgody w swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:
Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

___

Więcej informacji o tym, co się dzieje z Twoimi danymi, znajdziesz na stronie: Informacje dot. RODO w procesie rekrutacji w Inprogress.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi szkoleniami z zakresu Microsoft: