Podsumowanie roku 2017 w Inprogress

W 2017 roku firma Inprogress skończyła 10 lat. Przez ten czas przeszkoliliśmy niemal 30 tys. osób, z czego aż 8 tys. na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. W czerwcu zajęliśmy 8. miejsce w rankingu największych dostawców usług szkoleniowych w 2016 roku Computerworld. Co jeszcze przyniósł mijający rok?

Nowe szkolenia w Inprogress


W 2018 roku nie zamierzamy zwalniać tempa! Do listy naszych akredytowanych szkoleń dopisujemy kilka kolejnych pozycji. Wśród nich m.in.:

Przy okazji wprowadzania nowych produktów do naszej oferty, nieustannie rozwijamy narzędzia wspomagające szkolenia – pracujemy m.in. nad kolejnymi autorskimi grami szkoleniowymi. O efektach tej pracy będziecie mogli przeczytać już niebawem na naszym blogu!

Stawiamy na rozwój – nowe akredytacje i partnerstwa


W Inprogress dbamy nie tylko o rozwój zawodowy naszych klientów – sami również pragniemy się nieustannie rozwijać, zdobywając nowe uprawnienia i akredytacje potwierdzające wysoką jakość oferowanych przez nas usług. W tym roku uzyskaliśmy m.in. status
AXELOS Consulting Partner, który uprawnia nas do posługiwania się w działalności konsultingowej modelem oceny dojrzałości organizacji P3M3, akredytacje Facilitation z APMG oraz IREB Recognized Training przyznawaną przez IREB. Przedłużyliśmy również akredytację ISTQB® z SJSI.

To jednak nie wszystko! Firma Inprogress jako pierwsza (i jedyna!) w Polsce została partnerem ITRP Institute – globalnego dostawcy aplikacji służącej do zarządzania usługami i projektami. O korzyściach wynikających z tego partnerstwa napiszemy już niebawem na naszym blogu.

Co przyniesie 2018 rok?


O tym przekonamy się już niebawem. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami dotyczącymi naszej firmy i – szerzej – całego sektora szkoleniowego, zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a i bloga oraz dopisania się do newslettera. Do zobaczenia w nowym roku!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych