PEOPLECERT jedynym Examination Institute na rynku

Oficjalnie już wiadomo, że od 1 stycznia 2018 roku PEOPLECERT będzie jedynym na rynku Examination Institute.

Spośród zgłoszonych instytucji do konkursu na Examination Institute, PEOPLECERT został najlepiej oceniony i zaproszony do współpracy z AXELOS Global Best Practice, jako wyłączny dostarczyciel usług akredytacyjnych i egzaminacyjnych na świecie.

Inprogress jako pierwsza firma szkoleniowa w Polsce podjęła współpracę z PEOPLECERT, liderem wśród jednostek akredytacyjnych i egzaminacyjnych. Na przestrzeni lat wspólnie pracowaliśmy nad poszerzeniem rynku w Polsce, promując nową jakość i światowe standardy.

Cieszymy się wraz z PEOPLECERT i mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca z będzie równie owocna jak dotychczas.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych