PeopleCert DevOps Fundamentals – Inprogress ze statusem ATO!

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy status Accredited Training Organization w zakresie szkoleń PeopleCert DevOps Fundamentals! To już kolejna akredytacja od PeopleCert w naszym portfolio.

Szkolenie PeopleCert DevOps Fundamentals

Szkolenie PeopleCert DevOps Fundamentals jest przeznaczone dla wszystkich osób, które chciałyby zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu DevOps. Przede wszystkim jest dedykowane inżynierom DevOps, architektom systemów i sieci oraz specjalistom ds. integracji systemów. Ponadto mogą w nim wziąć udział również analitycy biznesowi, kierownicy zespołów, a także wszyscy zainteresowani zdobyciem oficjalnego certyfikatu PeopleCert DevOps Fundamentals.

Uczestnicy szkolenia zaznajomią się z terminologią, kluczowymi koncepcjami oraz podstawowymi praktykami z zakresu DevOps. Poznają zagadnienia związane z historią i rozwojem tej metodyki, a także jej wartością biznesową. Ponadto zdobędą wiedzę na temat struktury i zespołu DevOps, dzięki czemu będą potrafili zbudować interdyscyplinarny i wielofunkcyjny zespół. 

Szczegółowe informacje na temat szkolenia i egzaminu znajdziecie na naszej stronie internetowej: PeopleCert DevOps Fundamentals.

Inprogress ze statusem ATO

Na stronie PeopleCert możecie już zobaczyć zaktualizowany profil naszej firmy. Poniżej z kolei zamieszczamy oficjalny certyfikat uprawniający nas do przeprowadzania akredytowanych szkoleń PeopleCert DevOps Fundamentals.

PeopleCert DevOps Fundamentals

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych