Nowość wśród standardów zarządzania!

Szybko zmieniające się wymagania rynku, krótkie terminy realizacji i potrzeba bieżącej komunikacji pomiędzy kontrahentami sprawiają, że coraz częściej w praktykę zarządzania według klasycznych metodyk wkradają się  narzędzia stworzone na potrzeby zarządzania zwinnego. Realizując usługi konsultingowe i rozmawiając z naszymi Klientami, dostrzegamy tą rosnącą potrzebę synergii metodyk i łączenia różnych narzędzi w celu efektywnej realizacji projektów.


Odpowiadając na potrzeby rynku, z początkiem roku AXELOS ogłosił rozpoczęcie prac nad nowym produktem – PRINCE2® Agile. Zaproponowane w nim rozwiązania mają łączyć w sobie zalety klasycznej metodyki zarządzania ze zwinnym podejściem do tematu. Z ujawnionych już informacji wiadomo, że szkolenie PRINCE2 Agile będzie trwało 3 dni i zakończy się trwającym 2,5 godziny egzaminem. Co ważne, aby przystąpić do testu, niezbędne będzie posiadanie certyfikatu PRINCE2 na poziomie Practitioner.


Widząc korzyści, jakie płyną z połączenia klasycznych metod zarządzania ze zwinnymi, z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły dotyczące PRINCE2 Agile. Z pewnością będzie to produkt, który doskonale uzupełni ofertę szkoleń PRINCE2 oraz Agile Project Management i dostarczy naszym Klientom narzędzi, ułatwiających zarządzanie projektami w dynamicznym środowisku biznesowym.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych