Nowe gry symulacyjne w ofercie!

Angażujące scenariusze, interakcje z innymi, kreatywne rozwiązywanie problemów – to tylko niektóre zalety udziału w grach symulacyjnych. Możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce sprawia, że symulacje biznesowe cieszą się nieustającą popularnością.
Aby dać kursantom dodatkową możliwość utrwalenia zdobytych na szkoleniach umiejętności, wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne gry symulacyjne:

Apollo 13

Symulacja Apollo 13 jest grą, w której w praktyczny i interaktywny sposób poznaje się procesy i koncepcje metodyki ITIL®. W czasie symulacji wykorzystywane są prawdziwe sytuacje zaczerpnięte z misji Apollo 13. Symulacja zapoznaje uczestników z zasadami i mechanizmami działania firmy funkcjonującej w dynamicznie rozwijającym się środowisku, a gracze doświadczają wszystkich korzyści, jakie płyną ze stosowania najlepszych praktyk ITIL®

Colosseum

Warsztat Colosseum jest świetnym uzupełnieniem programów szkoleniowych z podstaw zarządzania projektami w firmie. Pozwala spojrzeć na zasady i narzędzia metodyki z perspektywy praktycznej. Pozwala również uświadomić sobie faktyczne funkcjonowanie procesów projektowych i podziału ról oraz odpowiedzialności. Dzięki temu łatwiej jest zaadaptować je do realiów przedsiębiorstwa i uniknąć ryzyka porażki przy wdrażaniu metodyki.

Scrum Droid

Scrum Droid to angażujące szkolenie z prowadzenia projektu zgodnie z metodyką Scrum. Jedyne szkolenie ze Scrum adresowane nie tylko do informatyków. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z technikami i narzędziami metodyki, ćwiczą realizację sprintów, a także poznają typowe role i uczą się pracy w zwinnym zespole projektowym.

Massawa

Gra symulacyjna Massawa jest doskonałym wstępem do tematyki zarządzania projektami. Gra zapoznaje uczestników szkolenia z cyklem życia projektu i wpływu zmian, udziałowców czy kosztów na projekt w poszczególnych jego etapach. Daje możliwość przećwiczenia w technik zarządzania projektami (m.in. mapa procesu, trendy kamieni milowych, planowanie bieżące) i pokazuje korzyści z zaprowadzenia porządku w zarządzaniu projektem.

Maday Mayday

W trakcie ośmiogodzinnego warsztatu uczestnicy realizują zadanie związane z faktycznymi problemami w ryzykownych projektach. Całość jest symulacją i grą strategiczną odzwierciedlającą pracę z wieloma bardzo ryzykownym projektami równocześnie. Podczas szkolenia poruszane są takie zagadnienia jak np. zarządzanie ryzykiem w projekcie w szczegółowym zakresie, rola wiedzy jako czynnika redukującego niepewność czy komunikacja między komitetem sterującym a kierownikami projektów.

Jesteś zainteresowany udziałem w grze biznesowej? Chcesz zorganizować symulację dla swojej firmy? Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych