Nie przegap Black Friday w Inprogress!

Już w najbliższy piątek wielka promocja w Inprogress! Jeśli zarezerwujesz szkolenie 23.11, otrzymasz na nie 15 lub 25% rabatu!

Akredytowane szkolenia w promocji

Promocją objęte są wszystkie szkolenia otwarte w Inprogress poza szkoleniami odbywającymi się w weekend. Możecie zatem skorzystać ze zniżki zarówno na nasze najpopularniejsze szkolenia (jak PRINCE2®, ITIL®, AgilePM®), jak i te, które dopiero niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty (ITIL® MALC, AgilePM®&AgileBA®). Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio szkoleń otwartych w Inprogress oraz terminarzem szkoleń otwartych.

Regulamin promocji „Black Friday w Inprogress”

  1. Zakup i rezerwacja szkoleń objętych promocją możliwy jest tylko i wyłącznie w dniu 23.11.2018 roku (piątek).
  2. Promocją objęty jest udział w szkoleniach otwartych odbywających się po terminie 23.11.2018, ale przed upływem pierwszego kwartału 2019 roku (tj. do 31.03.2019) poza szkoleniami odbywającymi się w weekend.
  3. W przypadku, gdy z promocji korzysta jedna osoba, zniżka na wybrane szkolenie wynosi 15%.
  4. Jeśli z promocji skorzystają dwie osoby, obie otrzymują zniżkę po 25% na wybrane szkolenie pod warunkiem, że zapiszą się na to samo szkolenie w tym samym terminie.
  5. Zniżka obejmuje wyłącznie cenę szkolenia. Nie obejmuje ceny egzaminu oraz dodatków do szkolenia (m.in. podręczników czy certyfikatu w wersji papierowej).
  6. Aby skorzystać z promocji, należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta mailowo, podając hasło Black Friday Inprogress. Mail kontaktowy: szkolenia@inprogress.pl.
  7. W kwestiach nieomówionych w niniejszym regulaminie obowiązuje regulamin szkoleń Inprogress.

Przykład 1. Zakup szkolenia PRINCE2® Foundation z egzaminem dla jednej osoby.
15% rabatu od regularnej ceny szkolenia (900 zł), czyli 765 zł + cena egzaminu 800 zł = 1565 zł za szkolenie z egzaminem.

Przykład 2. Zakup szkolenia dla 2 osób na ten sam termin szkolenia PRINCE2® Foundation.
25% rabatu od regularnej ceny szkolenia (900 zł), czyli 675 zł + cena egzaminu 800 zł = 1475 zł za szkolenie z egzaminem (cena dla 1 osoby).