Konferencja Agile² – o zwinności na kilka sposobów

Serdecznie zapraszamy na konferencję Agile², która odbędzie się 19 września 2019 roku w Warszawie. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi metodykami zwinnego zarządzania projektami oraz wymienić doświadczenia z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym z tego obszaru.

Wykłady z zakresu AgileSHIFT® i SAFe®

Część wykładowa konferencji będzie dotyczyła AgileSHIFT® i SAFe®.

AgileSHIFT to najnowsze szkolenie zaprojektowane, aby wspierać organizację w transformacji i osiągnięciu zwinności. AgileSHIFT, poprzez modyfikację wewnętrznych procesów, pomaga organizacjom pozytywnie reagować na konkurencję oraz oczekiwania klientów, które nieustannie rosną. We współczesnych organizacjach istnieje świadomość potrzeby przekształcenia i działania w sposób zwinny. Problemem jest jednak tworzenie izolowanych, zwinnych zespołów, które nie są wspierane przez szerszą inicjatywę zaangażowania organizacyjnego. Zwinne zespoły powinny współpracować z pozostałymi funkcjami biznesowymi (np. działami finansowymi, HR, marketingu itp.).

Przeczytaj więcej na temat AgileSHIFT®

Scaled Agile Framework (SAFe®) to struktura skalowania Agile w całej organizacji. Dzięki SAFe® możliwe jest przyspieszenie wprowadzania produktów na rynek przy jednoczesnym zwiększeniu jakości, wydajności i zaangażowania pracowników. Skalowanie Agile pomaga przedsiębiorstwom w efektywnym dostarczaniu wartości zgodnie z regularnym i przewidywalnym harmonogramem. Jest to baza wiedzy o sprawdzonych, zintegrowanych zasadach i praktykach, które wspierają zwinność organizacji.

Przeczytaj więcej na temat SAFe®

Gra i symulacja biznesowa – AgilePM® i Scrum w praktyce

Część warsztatowa konferencji będzie dotyczyła AgilePM® i Scrum.

Agile Game: Agile Warrior to gra szkoleniowa, która pozwala uczestnikom zrozumieć podstawowe zagadnienia związane ze zwinnymi metodykami zarządzania. Osoby biorące udział w rozgrywce przekonają się, jak wygląda cykl życia projektu zarządzanego metodyką Agile oraz zrozumieją cele stosowania priorytetyzacji MoSCoW. Jednocześnie będą mieli okazję się przekonać, co się dzieje, jeśli projekt jest zarządzany nieodpowiednio.

Przeczytaj więcej o Agile Game: Agile Warrior

SCRUMtastic Business Simulation to symulacja biznesowa, w trakcie której uczestnicy w sposób przyrostowy przygotowują park rozrywki dla Klienta. Zespoły są odpowiedzialne za stworzenie atrakcji, które zadowolą zarówno Klienta (inwestora), jak i Użytkowników (ludzi odwiedzających park). Wszystkie te czynniki będą miały wpływ na Business Value, o które zespół walczy. Dzięki rozgrywce uczestnicy mają okazję przetestować pracę zgodnie ze Scrum przed wdrożeniem go do organizacji.

Przeczytaj więcej o SCRUMtastic Business Simulation

Pozostałe informacje

Organizatorzy konferencji: ManageUp i Inprogress.
Partnerzy merytoryczni: PeopleCert i AXELOS
Partnerzy: Centrum Szkoleniowe Hector, Fast Lane, Softronic

Szczegółowe informacje o konferencji są dostępne na stronie ManageUp: Szczegóły konferencji Agile²

Zapisz się już dziś!

Koszt jednodniowej konferencji to 300 zł brutto. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w wykładach i warsztatach, nie zwlekajcie – liczba miejsc na konferencję jest ograniczona! Zapisy dostępne są na stronie: Konferencja Agile² w Warszawie.

Zapraszamy!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych