Black Friday w Inprogress Design Lab!

Black Friday w Inprogress Design Lab! Do 1 grudnia możesz zapisać się na Kurs Moderatora Design Thinking w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź szczegóły promocji na stronie Inprogress Design Lab!

Zniżka na Kurs Moderatora Design Thinking

Kurs Moderatora Design Thinking to 4-dniowe, intensywne warsztaty, podczas których uczestnicy mają okazję przejść przez cały proces Design Thinking oraz poznać narzędzia i techniki go wspierające. Co istotne, szkolenie jest stworzone w oparciu o badania empiryczne i dobre praktyki Design Thinking. Prowadzący kurs – Rafał Czarny i Michał Eromin – to specjaliści, którzy z metody DT korzystają w swojej codziennej pracy, projektując m.in. gry szkoleniowe i symulacje biznesowe.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas warsztatów będziesz mógł wprowadzić Design Thinking do swojej organizacji. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim zwiększysz pulę wartościowych pomysłów podczas spotkań kreatywnych i nauczysz się tworzyć usługi i produkty dostosowane do realnych potrzeb Twoich klientów. Szybkie i tanie prototypowanie i testowanie pomysłów oznacza dla Twojej organizacji ogromną oszczędność pieniędzy. Udział w warsztatach to także uzupełnienie wiedzy i umiejętności menadżerskich o nowatorskie narzędzie.

Więcej o szkoleniu przeczytasz tutaj: Kurs Moderatora Design Thinkng.

Najbliższe szkolenia odbywają się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Poznaniu. Regularna cena warsztatów została obniżona aż o 600 zł! Szczegóły promocji znajdziesz na stronie Inprogress Design Lab: regulamin promocji Black Friday.

Design Thinking w praktyce

Jeśli jesteście zainteresowani tematyką Design Thinking, polecamy obszerny wywiad na temat zastosowania tej metody. Znajdziecie w nim informacje o jej praktycznych aspektach w różnych branżach. Dowiecie się również, dlaczego narzędzia DT nie są jeszcze tak popularne w Polsce, jak na Zachodzie. Wywiad jest dostępny na naszym blogu: Design Thinking w praktyce. Rozmowa z Rafałem Czarnym.