Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź
Blog aktualności ze świata szkoleń
11.09.2019

Polska wersja PRINCE2 Agile® już dostępna!

Polska wersja PRINCE2 Agile® już dostępna!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają w planach w najbliższym czasie podejść do egzaminu PRINCE2 Agile! Od niedawna oba poziomy egzaminów są dostępne w języku polskim!

Polskojęzyczny egzamin i podręcznik PRINCE2 Agile

18 sierpnia ukazała się polskojęzyczna wersja oficjalnego podręcznika do PRINCE2 Agile, natomiast od 3 września dostępne są egzaminy w języku polskim – zarówno na poziomie Foundation, jak i Practitioner!

Przypomnijmy, że egzamin na poziomie Foundation to test składający się z 50 pytań jednokrotnego wyboru. Aby zdać egzamin, należy zaznaczyć co najmniej 55% poprawnych odpowiedzi (28 punktów). Podejście do egzaminu nie wiąże się z żadnymi wymaganiami wstępnymi.

Egzamin PRINCE2 Agile Practitioner również składa się z 50 pytań testowych z jedną prawidłową odpowiedzią, jednak próg zaliczenia jest nieco wyższy i wynosi 60% (30 punktów). Aby mieć możliwość napisania egzaminu, należy być posiadaczem jednego z wymienionych certyfikatów: PRINCE2 Agile® Foundation, PRINCE2® Foundation, PRINCE2® Practitioner, IPMA level D (lub wyższy), PMP® lub CAPM®.

Szkolenia z zakresu PRINCE2 Agile

Szkolenie PRINCE2 Agile to rozwinięcie uznanej na całym świecie metodyki PRINCE2 o zagadnienia związane ze zwinnym podejściem do wytwarzania produktów projektu. Aktualnie w naszym portfolio znajdziecie 3 szkolenia z zakresu PRINCE2 Agile:

Uczestnicy szkolenia, którzy na egzaminie zdobędą niezbędną do uzyskania zaliczenia liczbę punktów, otrzymują międzynarodowy certyfikat w formie elektronicznej. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia akredytowanego szkolenia.