Pamiętaj, wszystkie nasze kursy są teraz dostępne w formie online! Więcej informacji w zakładce Szkolenia online

Sprawdź

Change Management

Change Management

Zmiana w organizacji jest czymś nieuniknionym. Jest efektem wpływu zarówno czynników zewnętrznych (m. in.: zmian w ustawodawstwie, pojawiających się innowacji, wydarzeń rynkowych), jak i czynników wewnętrznych (zmiany strategiczne, rozwój działalności, poszerzenie działalności).

Change Management jest szkoleniem podnoszącym zdolność uczestników do efektywnego zarządzania zmianą w organizacji. Koncepcje i narzędzia przekazywane uczestnikom pomogą im kontrolować i kierować już zachodzącymi zmianami oraz je organizować i wdrażać.

Program szkolenia skupia się na czterech obszarach zmiany: ludzie, organizacja, zarządzanie interesariuszami i komunikacją oraz dobre praktyki. Uczestnicy poznają sposoby reagowania podczas zarządzania zmianą patrząc na cały proces z kilku punktów widzenia – przede wszystkim z perspektywy reakcji ludzi (w tym interesariuszy) i dotychczasowego funkcjonowania organizacji. Zostaną również wyposażeni w narzędzia, które pomogą im efektywniej wpływać na wyżej wymienione obszary, tak aby wspierały one zmianę.

Sprawdź terminy szkoleń

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte organizujemy w formie stacjonarnej, online lub hybrydowej. O szczegóły zapytaj naszych konsultantów!

Skontaktuj się z nami

(+48) 123 579 579
szkoleniaotwarte@inprogress.pl

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte organizujemy w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Zapytaj o szkolenie
dla Twojej firmy

(+48) 123 579 579
szkoleniazamkniete@inprogress.pl

Bądźmy w kontakcie

Contact Me - kopia

Pokaż pełną treść

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o zniżkach i nowościach Inprogress? Zostaw nam swój e-mail i bądź na bieżąco.

Współadministratorami Państwa danych przetwarzanych w związku z subskrypcją newslettera są INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o., INPROGRESS Trainings Sp. z o.o, INPROGRESS Skills Sp. z o.o.

 

Pokaż pełną treść

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. mojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.