Znamy już terminy szkoleń PRINCE2® w wersji 2017!

Już za półtora miesiąca odbędą się pierwsze szkolenia otwarte PRINCE2 w oparciu o najnowszą wersję tej metodyki z 2017 roku.

Gdzie i kiedy odbywają się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w 6 naszych standardowych lokalizacjach: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu. Pierwsze szkolenia na poziomie Foundation i Practitioner ruszą już pod koniec lipca, natomiast na naszej stronie znajdziecie również harmonogram szkoleń do końca 2018 roku! Dodatkowo w Warszawie i Krakowie dostępne są weekendowe opcje kursów. Szczegółowe informacje w naszym harmonogramie:

Jakie zmiany przyniosła aktualizacja PRINCE2?

Aktualizacja PRINCE2 przyniosła kilka zmian zarówno w samej metodyce, jak i egzaminach na obu poziomach. O zmianach tych pisaliśmy w artykułach PRINCE2 2017 UpdateZmiany w egzaminach PRINCE2 Foundation i Practitioner. Aktualizacja jednej z najbardziej popularnych metodyk zarządzania projektami zrodziła wiele wątpliwości wśród osób posiadających ważne certyfikaty oparte na wersji z 2009 roku. Kwestie tego, co dzieje się z uzyskanymi już uprawnieniami, wyjaśnił trener Inprogress – Marcin Jackowski. Szczegóły w artykule Aktualizacja metodyki PRINCE2 i co dalej?

Harmonogram szkolenia PRINCE2 (2017)

Polskojęzyczny podręcznik zaktualizowanej wersji PRINCE2 zostanie opublikowany 12 lipca, natomiast egzaminy w polskiej wersji językowej będą dostępne od 31 lipca. Więcej informacji w artykule Harmonogram publikacji różnych wersji językowych PRINCE2 2017.

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych