Zarządzanie ryzykiem – temat miesiąca w Inprogress Plus (maj 2021)

Decyzja podjęta! Tematem, na którym skupimy się w maju, jest zarządzanie ryzykiem. Drodzy Subskrybenci, nie będziemy ukrywać – Wasz wybór bardzo nam przypadł do gustu! Zapraszamy do lektury krótkiego wpisu o tym, dlaczego każdy powinien wziąć udział w szkoleniu M_o_R® i zostać certyfikowanym risk managerem.

Temat miesiąca: zarządzanie ryzykiem

Początek pandemii COVID 19 wpłynął na wzrost zainteresowania tematyką zarządzania ryzykiem, o czym możecie przeczytać w tym wpisie na naszym fanpage’u. Dla organizacji na całym świecie był to czas niespodziewanych wyzwań i zagrożeń, które skutecznie dezorganizowały codzienną pracę i uniemożliwiały osiągnięcie założonych celów biznesowych. Czy można było temu zapobiec?

W przypadku tak ekstremalnego wydarzenia trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Nie mamy jednak wątpliwości, że umiejętne stosowanie technik zarządzania ryzykiem złagodziłoby bolesne dla przedsiębiorstw skutki pandemii. A to już wiele.

Metodyka M_o_R® nie jest receptą jedynie na skrajnie kryzysowe sytuacje. To także szansa na szybkie przezwyciężanie problemów w pracy projektowej, lepszą realizację usług oraz zrozumienie wpływu ryzyka na cele strategiczne i operacyjne organizacji. Warto mieć to na uwadze w codziennej pracy, nie tylko przy okazji pandemii.

Szkolenia M_o_R®

Podczas szkoleń M_o_R nauczymy Cię identyfikować, oceniać i kontrolować ryzyko w organizacji – bez względu na jej wielkość i branżę. O szczegółach opowiada na naszym kanale na Youtubie Marcin Jackowski:


Marcin Jackowski o szkoleniach M_o_R

Jakie opcje szkoleń z zakresu zarządzania ryzykiem znajdziesz w naszym portfolio?

  • Standardowe szkolenie M_o_R Foundation trwa 3 dni i ma charakter wykładowo-ćwiczeniowy. Program obejmuje m.in. terminologię, procesy, perspektywy i pryncypia zarządzania ryzykiem.
  • Szkolenie na poziomie Foundation jest również dostępne w wersji FAST TRACK. Celem 2-dniowego kursu jest szybkie przygotowanie uczestników do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie.
  • Jeśli posiadasz już certyfikat Foundation, możesz wziąć udział w szkoleniu M_o_R Practitioner. Podczas 2 dni warsztatów zapoznasz się z praktycznymi aspektami zarządzania ryzykiem w organizacji.
  • Zachęcamy również do skorzystania z opcji szkolenia łączonego M_o_R Foundation & Practitioner.

Wszystkie szkolenia M_o_R kończą się obowiązkowymi egzaminami. Po ich zaliczeniu uzyskasz akredytowane certyfikaty wydawane przez AXELOS. Certyfikat na poziomie Foundation jest ważny bezterminowo, w przypadku poziomu Practitioner wymaga odnowienia po 5 latach. Szczegóły znajdziesz na naszej podstronie dedykowanej szkoleniom M_o_R:

Inprogress Plus

Jeśli jesteś subskrybentem Inprogress Plus i chcesz mieć wpływ na wybór tematu miesiąca, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Link z zaproszeniem znajduje się w Twojej skrzynce mailowej.

Nie jesteś subskrybentem? Tutaj dowiesz się, jak do nas dołączyć: Inprogress Plus – program subskrypcji szkoleń.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych