Szukamy trenera i konsultanta ITIL!

Posiadasz doświadczenie związane z zarządzaniem usługami IT i chciałbyś się dzielić swoją wiedzą z tego zakresu z innymi? Dobrze się składa, ponieważ szukamy trenera i konsultanta ITIL!

Jeśli znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prowadzenie szkoleń, posiadasz dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, posiadasz certyfikat ITIL Expert lub jesteś gotowy do jego uzyskania w krótkim czasie, prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne. Szczegóły ogłoszenia: trener – konsultant ITIL.

Dowiedz się, co się dzieje z Twoimi danymi w trakcie rekrutacji: sprawdź tutaj!

Przeczytaj również

Wartość w SCRUM

Przewodnik po Scrumie nie definiuje pojęcia wartości. To czym ona jest? Okazuje się, że odpowiedź wcale nie jest łatwa. Spróbujmy przestudiować dostępne źródła i stworzyć własną definicję!

Uczymy się przez eksperymenty

Warto celebrować eksperymenty, które przyniosły nam nową wiedzę i doświadczenie, nawet jeśli ponieśliśmy porażkę. Nie poddawać się, a sukces pojawi się na horyzoncie. Oczywiście, warto też mieć trochę szczęścia, ale samo szczęście to o wiele za mało!

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych