Szukamy trenera AgilePM® – dołącz do naszego zespołu!

Powiększamy nasz zespół o trenera AgilePM® – sprawdź szczegóły ogłoszenia i dołącz do najlepszych specjalistów w kraju!

Zostań trenerem AgilePM®!

Poszerzamy nasz zespół trenerski – jeżeli posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów w oparciu o zwinne metodyki oraz:

  • posiadasz doświadczenie szkoleniowe (wystąpienia publiczne, konferencje),
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie szkoleń,
  • jesteś dyspozycyjny (prowadzimy szkolenia również w weekendy!) i gotowy do podróży służbowych (szkolimy w całej Polsce!),
  • posiadasz wykształcenie wyższe,

to szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy m.in. pracę w firmie będącej liderem na ryku szkoleniowym, udział w szkoleniach i ezgaminach AgilePM®, indywidualną ścieżkę rozwoju, dzięki której zdobędziesz nowe kwalifikacje i uprawnienia trenerskie.

Szczegóły w ogłoszeniu: zostań trenerem AgilePM!

UWAGA! 

  • Prosimy pamiętać o dołączeniu informacji, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Należy wybrać i umieścić wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą (dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  • Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.