[REKRUTACJA ZAKOŃCZONA] Szukamy specjalisty ds. finansowo-księgowych!

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. finansowo-księgowych. Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe, dobrze znasz język angielski, potrafisz obsługiwać program Comarch ERP Optima i posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office – szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku specjalisty ds. finansowo-księgowych będzie odpowiedzialna m.in. za bieżącą obsługę księgową firmy, w szczególności wystawianie faktur, przygotowywanie faktur do księgowości, prowadzenie kasy (KP, KW, rozliczanie zaliczek pracowników) i obsługę rejestrów kasowych. Więcej informacji o zakresie obowiązków i wymaganiach znajdziecie pod linkiem:

Specjalista ds. Finansowo-Ksiegowych

Gdzie będziesz pracować?

Inprogress to lider rynku szkoleniowego, specjalizujący się w akredytowanych szkoleniach z zakresu zarządzania, m.in. PRINCE2®, AgilePM®, ITIL®, M_o_R®, MoP® czy MoV®. W raporcie Najwięksi dostawcy usług szkoleniowych w 2017 roku stworzonym przez Computerworld dwie nasze spółki zostały zakwalifikowane na 8 i 9 miejscu, co po połączeniu wyników dało nam 3 miejsce w Polsce.

Więcej o naszych szkoleniach możecie przeczytać, zaglądając do portfolio szkoleń Inprogress.

Wyślij swoje CV!

Jeżeli chciałbyś pracować z nami, wyślij CV na adres rekrutacja@inprogress.pl.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli informacyjnej – w przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować! O tym, co dzieje się z Twoimi danymi, możesz przeczytać w artykule RODO w Inprogress.

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez INPROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 95, 30-149 Kraków, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000427134, NIP 6772369990, REGON 121185610 zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych opisanymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV także poniższą zgodę:

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o.. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych