Szkolenia stacjonarne w Inprogress Plus!

Decyduj w jakiej formie chcesz zrealizować szkolenie! Od teraz oprócz szkoleń online masz do wyboru także szkolenia stacjonarne.

Nowa forma szkoleń

Inprogress Plus stworzyliśmy, by dać Wam elastyczność w wyborze i realizacji naszych szkoleń. Wiemy, że cenicie sobie wsparcie naszych ekspertów oraz dodatkowe warsztaty, w których możecie brać udział w ramach swojej subskrypcji.

Od teraz chcemy dać Wam dodatkową możliwość realizacji swojej ścieżki rozwoju w Inprogress Plus poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, które planujemy w najbliższym czasie uruchomić.

Warunki udziału

Szkolenia stacjonarne nie są włączone do pakietu subskrypcji Inprogress Plus, dlatego wprowadziliśmy niewielką opłatę dodatkową wynoszącą 100 zł netto + vat 23% / dzień szkoleniowy.

Wyjątek stanowi szkolenie Management 3.0 Fundamentals Plus, które odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnych warsztatów praktycznych i dla subskrybentów jego cena wynosi 499 zł netto + vat 23%.

Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu zapisz się przez terminarz* na naszej stronie lub przez aplikację Inprogress Plus! Terminy szkoleń stacjonarnych będą dostępne od 19.07.2021.

*WAŻNE! Jeśli jesteś subskrybentem i zamawiasz szkolenie korzystając z naszej aplikacji, pod koniec zamówienia wprowadź kod rabatowy o treści: MNG30PLUS

Jeśli zamawiasz przez stronę www, w uwagach do zamówienia należy dopisać „Jestem z Inprogress Plus”, a cena szkolenia stacjonarnego zostanie skorygowana przez Obsługę Klienta.

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniach stacjonarnych?

Uczestnictwo w szkoleniach pozwoli Wam spotkać naszych trenerów, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości w trakcie realizacji kursu! Udział stacjonarny pozwala także na integrację z innymi uczestnikami co pomaga w bardziej efektywnej pracy warsztatowej. Dodatkowo na miejscu otrzymujecie papierowe materiały szkoleniowe, z których łatwo możecie korzystać w trakcie kursów.

Bezpieczeństwo

Podczas szkolenia przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i prosimy o to wszystkie osoby, które zdecydują się uczestniczyć w stacjonarnym szkoleniu. Więcej o tym temacie możecie przeczytać TUTAJ.

Otrzymuj informacje o zniżkach i nowościach w Inprogress

Zapisz się do naszego newslettera

Klikając "Zapisz się", udzielasz zgody na przetwarzanie przez INPROGRESS Sp. z o.o., INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o., INPROGRESS Skills Sp. z o.o. swojego adresu e-mail w celu przesyłania newslettera.

Pokaż pełną treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych